![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
Mehmet Erol Maraş
Mehmet Erol Maraş Yazdı: 'Sumidica rezaletinin perde arkası'
Gaziantep futbol kulübü Sumidica ile yolları ayırdığını açıkladı ama bir baktık ki kulüp Sumudica ile yola devam edeceğini açıkladı. Bende dün bu konu hakkında köşe yazımı yazdım gazetede ve internette yayınladık yazıyı ama üzerinden fazla geçmeden kulüpten bir açıklama geldi...
Yönetim Sumidica ile yola devam kararı almış...
Bende Gaziantep FK bu karar ile küme düşmeyi garantilemiş oldu. Ben bu takımı düşündüğüm için bunlardan bahsediyorum. Sayın kulüp başkanı Memik Yılmaz'ı da severim hatta yazımda Sunduica'yı gönderdiğin için sana büyük teşekkür ettim. Ama ne olduysa anlamadım yola devam kararı aldınız. Sen esnaf kökenli, işini bilen bir adamsın. İnşaallah ben küme düşerim, Sunduica düşer , yönetim düşer ama bu takım düşmez. Söyleyecek bir şey yok artık Sumudica tekrardan hayırlı olsun diyelim. İnşaallah bu takım küme düşmez de ben mahçup olurum. Bende bundan sonra her zaman sizin yanınızda olurum. Ben bu takıma emek vermiş birisi olarak küme düşmeyi istemem. İnşaallah Sumudica dövizleri burada kazanıp ülkesine göndermez bu takımın parasını yemez. Okuyucularım ve takipçilerim bana soruyor ne oldu da bu adam gönderilmedi diye. Bence Sumudica yönetime takımı başarılı yapacağına ve transfer istemeyeceğine dair söz verdi. Umarım Sumudica dediğini yapar ve bu takım başarılı olur ama bana göre bir kez daha "Sumudica tiyatrosu" göreceğiz gibi duruyor. Hayırlısı olsun.....
26 ŞUBAT'TA MEHMET EROL MARAŞ SUMİDİCA İÇİN NE YAZMIŞTI
Sumudica kovuldu! Başkan Memik Yılmaz'a alkış
Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktörü Sumudica büyük vurgun yapamadan nihayet gönderildi. Sumudica'nın gitmesi hem Gaziantep için hem de futbol severler için büyük bir sevinç oldu. Bu adam buradan aldığı paraları ülkesine döviz olarak gönderiyordu. Takımları küme düşme potasına sokup, kulübün şehrin paralarını yedikten sonra gidiyordu. Nihayet Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz kendine yakışanı yaptı ve yönetimiyle birlikte doğru bir karar verdi. Bir de bu adam Cumhurbaşkanımız ve Gaziantep FK Başkanı'nın adını alıp Türk vatandaşı olacaktı. Buna fırsat verilmemesine de oldukça sevindim. İnşallah bu adamın yolu bir daha ne Gaziantep'e ne de ülkemize düşer. Bundan sonrada bu adamı hangi yönetim hangi başkan Gaziantep FK'nın başına getirmek isterse onun karşısında olacağız. Kendi evlatlarımız varken elin Rumen'ine boyun eğmeyiz bir daha! Eline milyonlarca Euro'yu saydık gönderdi. Sumudica spor ahlakına, sportmenliğe aykırı hareketleri ile bu kulübün adını da lekeliyordu. Buradan sayın yönetime ve Memik Yılmaz'a teşekkür ediyorum. İnşallah galibiyetler alıp küme düşme hattından da kurtuluruz.
Atilla kardeşim iyi bir gazeteci ve işkencecilere karşı direnişçiydi! - Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü'nde şok gelişme!
23 Temmuz 2024 Salı 08:38Mehmet Erol Maraş Yazıyor: '14 Temmuz 2016 saat 20.45'i unutmadık! - Umut Yılmaz mı yoksa Halil Uğur mu haklı?'
16 Temmuz 2024 Salı 08:02Gaziantep'teki rötarların perde arkası! - AK Parti'ye Fedai başkan ne yapacak? - Suriyelilerin geri dönüşünde umut var mı?
09 Temmuz 2024 Salı 08:28Erol Maraş Yazdı: Suriye'yi 41 sivil toplum örgütü ateşledi! Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan neyin peşinde?
01 Temmuz 2024 Pazartesi 22:23Erol Maraş Yazıyor: 'AK Parti'de Fedaioğlu başkan! - Suriyeliler Gaziantep'in başına bela mı?'
25 Haziran 2024 Salı 09:34Gaziantep pahalılıkta yangın yeri! - Bayram mı tatil mi? - Dolandırıcılık had safha da!
11 Haziran 2024 Salı 00:44Mehmet Erol Maraş Yazdı: 'Çağdaş ve Koçak baklavayı neden yok etmek istiyoruz? - Şahin, Türkiye'nin güçlü, etkili başkanı!'
04 Haziran 2024 Salı 07:58Gaziantep'te AK Parti İl Başkanı Kim Olacak? EROL MARAŞ YAZDI: ERDOĞAN AK PARTİ ÖZEL EKİBİNİ GAZİANTEP'E YOLLADI
27 Mayıs 2024 Pazartesi 22:21EROL MARAŞ YAZDI: 'İnan ve Yılmaz'ın talebeleri zoru başardı!'
26 Mayıs 2024 Pazar 22:44Mehmet Erol Maraş Yazıyor: 'AK Parti'de İl Başkanlığı kime verilecek? - Memik Yılmaz devam etmeli mi?'
21 Mayıs 2024 Salı 07:38![Murat Uygun](https://www.olaymedya.com/d/author/44020_b.jpg)
![Yasemin Aydıner](https://www.olaymedya.com/d/author/16550_b.jpg)
![Prof. Dr. Sıtkı Göksu](https://www.olaymedya.com/d/author/16549_b.jpg)
![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
![Raci Dölek](https://www.olaymedya.com/d/author/16563_b.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.