![Kenan Yücel](https://www.olaymedya.com/d/author/16553_b.jpg)
Kenan Yücel
Kenan Yücel Yazıyor... Hayaller Paris, Gerçekler Oğuzeli....!
Biz otururken zorlandığımız bu sıcak atmosferde lig yarın başlıyor.
İlk hafta rakibimiz Pazar günü Fenerbahçe.
Kalecileri İrfan Can ve milli Altay'ı bile beğenmeyip 10 milyon euro bonservis, kendisine 5 milyon euro yıllık verilen Livakoviçi bekliyorlar. Biz ise yıllardır sadece kalecimiz değil, kaptanımız, saha içerisindeki liderimizi Galatasaray'a Muslera'nın arkasında beklemeye gönderirken yerine Galatasaray'ın 4. kalecisini zorla ikna edip getirdik. Diğer alternatifimiz genç Mustafa ise geçen yıl Tuzla'da beklenileni veremeyen bir isim.
Geri dörtlüsü Becao, Djiku, Peres, Serdar Aiziz 40 milyon euro. Sağ kanat osayi ve Mert Müldür, sol kanat Ferdi ve yedeği 7,5 milyon euro bonservis ile alınan Ostarwelde, orta saha Crespo, Zach, Tadic, Symanszki, İsmail, Mert Hakan, İrfan Can, Forvetleri Kent, Batsuayi, Dzeko, King say gitsin.
Tabiki bizim ligteki rakibimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş veya Trabzonspor değil diyebilirsiniz.
Ama çok değil 200 kilometre ötemizdeki Adana Demirspor konferans liginde romanya şampiyonu Cluj'u elerken, teknik direktörü dünya markası Patrick Kulivert oysa bu takım çok değil 10 yıl önce alt liglerde parasal kriz ve küme düşmelerle boğuşurken biz Avrupa'da Türkiye'yi temsil ediyorduk.
Şimdi lig başlayacak kimsenin şehirde ne bir heyecanı, ne bir beklentisi, ne heyecanı var. Oysa biz basın mensupları kamp heyecanı, transferler, fikstür, rakipler yeni oyuncular, hazırlık maçları derken ligin ilk maçını iple çekerdik. Şehirde bayraklar caddelerde asılır, taraftarlar önümüzü keserdi, kombineleri almak için herkes iyi yerden diye bizi araya sokarlardı.
Maalesef biz hazırlıklara Erdal Güneş krizi, transferler, mali krizler, kimler gelecek, gidecek diye papatya falı açıyoruz. Bir menü fiatına satılan kombinelere ilgi yok, heyecan yok, Gül sonrası kamunun, bürokrasinin, organizenin heyecanları yok. Bana göre bizi çok zor bir lig bekliyor.
Geçtiğimiz yıllarda omurga olarak Günay, Papy, Tosca, Maksim, Jevtovic, Figuerio gibi kilit isimler vardı. Şimdi Günay yok, Tosca yok, Ertuğrul geçtiğimiz yılı yedek geçirdi, Maksim yedek, Jevtovic altı ay oynamadı, Figuerio gitti. Kitsio, Hanusek yok.
Gelenler soru işareti...!
Şu anda en heyecanlı, en arzulu, en hırslı ve istekli kişi ise başkan Memik Yılmaz. Bu sahaya yansırmı, taraftara etki eder mi bilemem.
Ama bildiğim bir şey var. Futbolda en geçerli şey skor tabelası ve puan cetvelidir.
Ne diyelim ;
Hayaller Paris, Şanzelize
Gerçekler Gaziantep ve Oğuzeli.
Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantepspor ve Haciz...!'
19 Haziran 2024 Çarşamba 10:28Kenan Yücel Yazdı: 'Kızıllar sonrası ve şimdi...!'
07 Haziran 2024 Cuma 09:38Kenan Yücel Yazdı: 'İnanmak, başarmaktır.'
26 Mayıs 2024 Pazar 21:47Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantep FK'ya Şahinler ve Umutlar Sahip Çıkt! GAZİANTEPSPOR RUHU KALYON'DA!'
18 Mayıs 2024 Cumartesi 22:27Kenan Yücel Yazdı: 'Maksim mi ? Gülşen mi ?'
15 Mayıs 2024 Çarşamba 22:14Kenan Yücel Yazdı: 'Veni, Vidi, Vici... Adana'ya gittik, gördük ve yendik geldik.'
13 Mayıs 2024 Pazartesi 09:17Kenan YÜCEL YAZDI: 'Gaziantep FK-Para-Küme... VE GAZİANTEPSPOR!'
08 Mayıs 2024 Çarşamba 21:35Kenan Yücel Yazıyor: 'Süper lig'miş...Miş, Miş.'
07 Nisan 2024 Pazar 12:04Kenan Yücel Yazıyor: 'Kapatın dükkanı....!'
03 Nisan 2024 Çarşamba 08:49Kenan Yücel'den Dev Röportaj: 'GAZİANTEP FK'nın SELÇUK İNAN'I LİGDE KALACAĞIZ'
26 Mart 2024 Salı 22:28![Murat Uygun](https://www.olaymedya.com/d/author/44020_b.jpg)
![Yasemin Aydıner](https://www.olaymedya.com/d/author/16550_b.jpg)
![Prof. Dr. Sıtkı Göksu](https://www.olaymedya.com/d/author/16549_b.jpg)
![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
![Raci Dölek](https://www.olaymedya.com/d/author/16563_b.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.