Gaziantep'te Emeklilere MÜJDE! Gaziantep'te Emekliler Bu Gece Yarısında 5 Bin TL İkramiyelerini ALACAKLAR... İŞTE DETAYLAR

Gaziantep'te Emeklilere MÜJDE! Gaziantep'te Emekliler Bu Gece Yarısında 5 Bin TL İkramiyelerini ALACAKLAR...  İŞTE DETAYLAR
Gaziantep'te emekliler bu gece yarısından itibaren 5 bin TL ödemesini almaya başlıyor. SGK ödemeleri 11-12-13 Kasım'da, Bağkur ödemeleri 14 Kasım'da yapılacak.

Gaziantep'te emeklilerin hasretle beklediği gün geldi 10 Kasımdan 11 Kasıma geçerken emeklilerin 5 Bin TL ikramiyesi yatmaya başlıyor

5 BİN TL'LİK İKRAMİYE GECE YARISINDAN SONRA YATMAYA BAŞLIYOR!

Çalışmayan emeklilere 5 bin lira tutarındaki tek seferlik ikramiye ödemelerine 11 Kasım itibarıyla başlanacak.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, çalışmayan emeklilere verilecek 5 bin liranın ödenmesine bu gece yarısından başlanacağını açıkladı.

DUL VE YETİMLERİN İKRAMİYESİDE YATIRILMAYA BAŞLANIYOR

Buna göre, gelir veya aylık alan çalışmayan emeklilere 5 bin TL tutarında, dul ve yetimlere de bu tutarın aylıktaki hisseye göre yapılmasına 11 Kasım itibarıyla başlanacak.

SSK KAPSAMINDA AYLYK ALANLARIN İKRAMİYE TARİHİ NETLEŞTİ

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre bu ödeme SSK kapsamında aylık alanlardan aylık ödeme günü 17, 18, 19 olanlar için 11 Kasım'da yapılacak.

ÖDEME ZAMANLARI

Ödeme günü 20, 21, 22 olanlara 12 Kasım ve ödeme günü 23, 24, 25, 26 olanlara ise 13 Kasım'da söz konusu ödeme yapılacak.

Bağkur ve Emekli Sandığı kapsamında aylık alanlara ise söz konusu ödemeler 14 Kasım'da yapılacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.