![Kenan Yücel](https://www.olaymedya.com/d/author/16553_b.jpg)
Kenan Yücel
I Q Testi..!
Gaziantep FK'nın maçlarına gitmek için Pazartesi gününden akreditasyon işlemi ile haftaya başlıyoruz. Daha sonra Cuma gününe Abdülkadir Yüksel Pandemi hastanesinden randevumuzu alıp Covid testine gidiyoruz. Askeri birlik misali tek sıra, beyazlar, maskeler, laboratuvar, ağız ve boğazdan alınan salgılar, girerken, çıkarken oradaki ortamdan inanılmaz rahatsız ve gerginsiniz. Sonra test sonucunu beklemek, acaba negatif mi ?Yoksa Allah korusun pozitif mi ?Diye sadece siz değil, aile efradınız heyecanla e nabız ve devletten gönderilecek sonucu bekliyorsunuz.Sonuç negatif o bir bayram havası esiyor.Sonra gecenin 21.00'deki maç için yollardasınız, stada girerken yine prosedürler, tetkikler, listeler, ateş ölçerler, trübünler boş, basın trübünü boş, protokol trübünü boş.Sonra bu kadar eziyet sonrası maç başlıyor. Güya futbol maçı, ne tat var, ne tuz var, ne heyecan var, ne pozisyon var, ne mücadele var.Bir gün önce küme düştü denilen Ankaragücü takımını izliyorsunuz, Trabzonspor gibi ligi ve kupayı domine eden takımı sahada eziyor, koşuyor, affedersiniz köpekler gibi saldırıyorlar rakibe puanı alıyorlar, üç puanı kaçırıyorlar. Gelmeden düştü denilen Kayserispor takımını izliyorsunuz, şampiyonluk adayı Sivasspor takımını deplasmanda iki farklı yeniyor, Malatyaspor, Kasımpaşa, Gençlerbirliği, Rize, Konya, Denizli çatır, çutur top oynuyorlar.Biz ise emekliler ve veteranlar takımı gibiyiz.Ligin ikinci yarısının son dokuz maçında Ankaragücü takımının 11 puanı var. Düştü denilen Kayserisporun 17 puanı var.Bizim mi ;sekiz puan toplamışız. Son yedi maçta beş beraberlik.Eh ne yapalım, fukaranın tavuğu tek tek yumurtlarmış.En iyisi bizim maçlardan önce bizlere sadece Covid testi yetmez, bence birde I Q testi yapmalılar, bu takımı ve Şumudica şovu neden izlemeye gidiyorlar diye...!
Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantepspor ve Haciz...!'
19 Haziran 2024 Çarşamba 10:28Kenan Yücel Yazdı: 'Kızıllar sonrası ve şimdi...!'
07 Haziran 2024 Cuma 09:38Kenan Yücel Yazdı: 'İnanmak, başarmaktır.'
26 Mayıs 2024 Pazar 21:47Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantep FK'ya Şahinler ve Umutlar Sahip Çıkt! GAZİANTEPSPOR RUHU KALYON'DA!'
18 Mayıs 2024 Cumartesi 22:27Kenan Yücel Yazdı: 'Maksim mi ? Gülşen mi ?'
15 Mayıs 2024 Çarşamba 22:14Kenan Yücel Yazdı: 'Veni, Vidi, Vici... Adana'ya gittik, gördük ve yendik geldik.'
13 Mayıs 2024 Pazartesi 09:17Kenan YÜCEL YAZDI: 'Gaziantep FK-Para-Küme... VE GAZİANTEPSPOR!'
08 Mayıs 2024 Çarşamba 21:35Kenan Yücel Yazıyor: 'Süper lig'miş...Miş, Miş.'
07 Nisan 2024 Pazar 12:04Kenan Yücel Yazıyor: 'Kapatın dükkanı....!'
03 Nisan 2024 Çarşamba 08:49Kenan Yücel'den Dev Röportaj: 'GAZİANTEP FK'nın SELÇUK İNAN'I LİGDE KALACAĞIZ'
26 Mart 2024 Salı 22:28![Murat Uygun](https://www.olaymedya.com/d/author/44020_b.jpg)
![Yasemin Aydıner](https://www.olaymedya.com/d/author/16550_b.jpg)
![Prof. Dr. Sıtkı Göksu](https://www.olaymedya.com/d/author/16549_b.jpg)
![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
![Raci Dölek](https://www.olaymedya.com/d/author/16563_b.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.