![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
Mehmet Erol Maraş
Sumudica ve kazık transferleri ve Yazarımız Bedrettin Ay'ın Muazzam yazısı
Bugün yıllardır hem Türk sporuna hem de Gaziantep'in spor kültürüne çok önemli katkılarda bulunan Mehmet Bedrettin AY kardeşimin yazdıklarını sizlere aktaracağım. Bende Bedrettin kardeşimin dediklerine katılıyorum. Gaziantep FK bu sene çok kötü işler yaptı. Şehre yamuk yaparak giden Sumudica'yı geri getirmek bana göre büyük bir hataydı. Bunların üstüne Sumudica'nın yanında getirdiği yaşını almış kazık transferlerde bu kulübe ve taraftarlara bir darbe daha vurdu. Şimdi sizleri Bedrettin Ay'ın " Eskici Geldi Hanım " yazısı ile baş başa bırakıyorum. Sağlıcakla kalın...
ESKİCİ GELDİ HANIM…
Milli ara bitti. Lig yeniden start alıyor. Ama Gaziantep Futbol Kulübü’nde değişim fırtınası var. “Gaziantep Futbol Kulübü başarısız olsun. Erdal Güneş gönderilsin, yerine ben geçeyim diye yüreği pıt pıt atan, onlarca Gaziantep patentli teknik direktör avucunu yaladı.
Erdal Güneş gitti. Kimler gitmedi ki… Peki yerine kim geldi dersiniz..? Duyduğunuzda eminim sizde inanmadınız. Bu şehirle alay eden, ettiği için kovulan, ve sporseverlerin “Deli” lakabı verdiği Marius Sumudica.
Gaziantep Futbol Kulübü yöneticilerinin böyle bir ismi takımın başına getirmesi tamamen bir acizlik işaretidir. “Uslandım ” diyen Sumidica yarın öbür gün geçmiştekine benzer bir skandala imza atarsa, ki her an bekliyorum, nasıl altından kalkacaksınız, doğrusu merak ediyorum.
Kabul edelim Sumudica tercihi doğru olsun. Peki çantasında getirdiği, daha önce gönderilmiş veya yaşını başını almış veteran oyuncular nasıl kabul gördü anlamak mümkün değil. O zaman sormazlar mı adama; “Şu ana kadar aldığınız on bir oyuncuyu kim, nasıl, neden aldı..?
Kaleci Batuhan olayı da yönetimin başka bir acizliği. “Gelmem” diyeni başka alternatif üretemediği için almak zorunda kalınıyor, sonra tribün istemediği için göndermenin yolları aranıyor. Güler misin…Ağlar mısın..!
Velhasıl Gaziantep Futbol Kulübü binmiş bir alamete gidiyor kıyamete…
Atilla kardeşim iyi bir gazeteci ve işkencecilere karşı direnişçiydi! - Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü'nde şok gelişme!
23 Temmuz 2024 Salı 08:38Mehmet Erol Maraş Yazıyor: '14 Temmuz 2016 saat 20.45'i unutmadık! - Umut Yılmaz mı yoksa Halil Uğur mu haklı?'
16 Temmuz 2024 Salı 08:02Gaziantep'teki rötarların perde arkası! - AK Parti'ye Fedai başkan ne yapacak? - Suriyelilerin geri dönüşünde umut var mı?
09 Temmuz 2024 Salı 08:28Erol Maraş Yazdı: Suriye'yi 41 sivil toplum örgütü ateşledi! Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan neyin peşinde?
01 Temmuz 2024 Pazartesi 22:23Erol Maraş Yazıyor: 'AK Parti'de Fedaioğlu başkan! - Suriyeliler Gaziantep'in başına bela mı?'
25 Haziran 2024 Salı 09:34Gaziantep pahalılıkta yangın yeri! - Bayram mı tatil mi? - Dolandırıcılık had safha da!
11 Haziran 2024 Salı 00:44Mehmet Erol Maraş Yazdı: 'Çağdaş ve Koçak baklavayı neden yok etmek istiyoruz? - Şahin, Türkiye'nin güçlü, etkili başkanı!'
04 Haziran 2024 Salı 07:58Gaziantep'te AK Parti İl Başkanı Kim Olacak? EROL MARAŞ YAZDI: ERDOĞAN AK PARTİ ÖZEL EKİBİNİ GAZİANTEP'E YOLLADI
27 Mayıs 2024 Pazartesi 22:21EROL MARAŞ YAZDI: 'İnan ve Yılmaz'ın talebeleri zoru başardı!'
26 Mayıs 2024 Pazar 22:44Mehmet Erol Maraş Yazıyor: 'AK Parti'de İl Başkanlığı kime verilecek? - Memik Yılmaz devam etmeli mi?'
21 Mayıs 2024 Salı 07:38![Murat Uygun](https://www.olaymedya.com/d/author/44020_b.jpg)
![Yasemin Aydıner](https://www.olaymedya.com/d/author/16550_b.jpg)
![Prof. Dr. Sıtkı Göksu](https://www.olaymedya.com/d/author/16549_b.jpg)
![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
![Raci Dölek](https://www.olaymedya.com/d/author/16563_b.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.