![Kenan Yücel](https://www.olaymedya.com/d/author/16553_b.jpg)
Kenan Yücel
Kenan Yücel YAZIYOR! Saip Konukoğlu yada Saip Baba.....!
- O bir Gaziantepliydi....!
- O bir Şehreküstülüydü....!
- O Gazianteplilerin kiminin Saip Babası....!
- O Gazianteplilerin kiminin Saip Abisi...!
- O Gazianteplilerin kiminin kardeşi....!
- O Gazianteplilerin kiminin sırdaşı....!
O Gazianteplilerin kiminin dert ortağı...!
Gazianteplilerin siyasette, sporda, ekonomide, şehircilikte, taşımacılıkta, iş ilişkilerinde, evliliklerde, dostluklarda, kısaca her alanda korkusuzca sığınacakları en güvenilir limandı.
GAZİANTEP'İ KOÇ HOLDİNG'LE YARIŞTIRAN ADAM
Seç gibi Dünya ve Türkiye markası bir firmanın sahibi, Konukoğlu gibi bir soy isme rağmen ne kadar mütevazi ve alçak gönüllüydü. O aynı Sabancı Holdingin yıllarca holdingi Türk halkı ile samimi, sempatik ve sevecen tavırlarıyla Sabancıları sevdiren, saydıran ismi Sakıp Sabancı gibi Konukoğlu Holdingi Gaziantepliler ile düğünde, cenazede, eğlencede, kederde, üzüntüde, mezarlıkta, stadda buluşturan, temsil eden sevdiren, saydıran hayır dualarını toplayan babaydı.
SAİP KONUKOĞLU ANADOLU KAPLANIYDI.
Spor yazarlığı sayesinde tanıdım Saip Başkan yada Saip Babayı. Gaziantepspor aşığıydı, yıllarca başkanlığını yaptığı bu kulübü aynı bir evladı gibi sever, sayardı. Kar, kış, sıcak, soğuk demeden trübünde yerini alır, galibiyetinde sevinir, mağlubiyetinde üzülür sessiz, mütevazi bir şekilde izler giderdi. Gaziantepspor için kendisinin, şirketlerinin yeğenlerinin ve Konukoğlu isminin neler yaptıklarını biliyorum.
SEÇ OTOBÜSLERİ MARKASINI OLUŞTURDU!
Şimdide sessiz sedasız aramızdan ayrılalı tam iki yıl olmuş. Nasılda geçiyor acımasız zaman. Daha dün gibi gözümün önünde Asri mezarlıktan gidişi sanki bir siyasetçi, devlet adamı gibi Edirneden, Karstan, Ankaradan, İstanbuldan, Antalya'dan, Perilikayadan, Düztepeden, Gazikentten, Hükümet Konağından kısaca Türkiye ve Gaziantep'in her yerinden insanlar tanımadıkları belki elini sıkmadıkları, belki tek kelime etmedikleri, belki tek defa göz göze gelmedikleri Saip Babalarını yani halk adamını dualarla uğurladılar.
Mekanın cennet olsun Saip Baba. 1972 yılında tek otobüsle kurduğun Seç markası yine Türkiye ve Gaziantep'in yollarında. Sporda ise Gaziantepspor yine bildiğin gibi kıt kanaat süper ligte oynamaya devam ediyor. Sende umarım cennetinde sen başkan manevi oğlun Asım Atmaz ile futbola devam ediyorsundur....!
Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantepspor ve Haciz...!'
19 Haziran 2024 Çarşamba 10:28Kenan Yücel Yazdı: 'Kızıllar sonrası ve şimdi...!'
07 Haziran 2024 Cuma 09:38Kenan Yücel Yazdı: 'İnanmak, başarmaktır.'
26 Mayıs 2024 Pazar 21:47Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantep FK'ya Şahinler ve Umutlar Sahip Çıkt! GAZİANTEPSPOR RUHU KALYON'DA!'
18 Mayıs 2024 Cumartesi 22:27Kenan Yücel Yazdı: 'Maksim mi ? Gülşen mi ?'
15 Mayıs 2024 Çarşamba 22:14Kenan Yücel Yazdı: 'Veni, Vidi, Vici... Adana'ya gittik, gördük ve yendik geldik.'
13 Mayıs 2024 Pazartesi 09:17Kenan YÜCEL YAZDI: 'Gaziantep FK-Para-Küme... VE GAZİANTEPSPOR!'
08 Mayıs 2024 Çarşamba 21:35Kenan Yücel Yazıyor: 'Süper lig'miş...Miş, Miş.'
07 Nisan 2024 Pazar 12:04Kenan Yücel Yazıyor: 'Kapatın dükkanı....!'
03 Nisan 2024 Çarşamba 08:49Kenan Yücel'den Dev Röportaj: 'GAZİANTEP FK'nın SELÇUK İNAN'I LİGDE KALACAĞIZ'
26 Mart 2024 Salı 22:28![Murat Uygun](https://www.olaymedya.com/d/author/44020_b.jpg)
![Yasemin Aydıner](https://www.olaymedya.com/d/author/16550_b.jpg)
![Prof. Dr. Sıtkı Göksu](https://www.olaymedya.com/d/author/16549_b.jpg)
![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
![Raci Dölek](https://www.olaymedya.com/d/author/16563_b.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.