![Kenan Yücel](https://www.olaymedya.com/d/author/16553_b.jpg)
Kenan Yücel
Gaziantep Futbolu…!
Bırakın Antalyaspor maçı ve sonucunu ; biraz dertleşelim.
Hafta içi akşam üzeri Gaziantep MSM önü ferrari, porsche, maseratti dolu. Vali, Belediyenin üst düzey bürokratları ile şehrin organize sanayisindeki ünlü iş adamları ile veliahtların olduğu masada konu Gaziantep FK.
Başkanlık makamının iki milyon dolar.
Yöneticilik makamının 100 bin dolar olarak belirlendiği yemek.
Konu Gaziantep futbolu ve takımın nasıl bu krizden kurtulacağı.
Bu futbolla ilgili toplantıda hayatının 40, 50 yılını vermiş Gaziantepli futbol adamları yok. Roma fatihi yok, Zimbru fatihi yok, Lens fatihi yok, Maccabi fatihi yok, Groningen, Lierse fatihi yok.
Ligte fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonsporu perişan edenler yok. Bu takımla Avrupa'da, ligte, kupada destanlar yazanlar yok. Kemal, Toraman, Murat Ceylan, Mahmut, Mehmet Polat, Alper, Erdal ve onlarca futbolcu yetiştirip satanlar yok.
Batista, Lima, Tabata, Jaziri, Bouazizi, Batista, Preko, Desire, Karcemaskas, Maksim, Kirivov ve onlarca yabancı futbolcuyu bedava bulup getirenler yok.
Son üç aydır bu takım başkansız, yönetimsiz ve sadece iki haftada beş başkan adayı görüntüde, 15 tane başkan adayı perde arkasında reklam yaptı, neler oluyor, neden böyle diyen yok.
Bu takım sadece iş adamı, bürokrat kimliğine ve paraya tahvil edildi. Bu takım Şehreküstüden, Düztepeden, Karşıyakadan, Karataştan, Hoşgörden, Yazıcıktan, Çıksoruttan kısaca Gaziantep'ten kopmuş ve zenginlerin cebine mahkum edilmiş bir takım görüntüsüne girdi.
Bu takım kazanır, kaybeder önemli değil. Ama önemli olan haraç mezat başkanlık, yöneticilik makamlarının satılması.
Çok ağrıma gidiyor. Bu düzen ve durum.
Yazıklar olsun. Daha 10 yıl önce Fransa 'da UEFA kupasında destan yazan ve Lensi eleyen bu şehir ve takımı nerede, Lens takımı şu anda Fransa liginde Messi, Neymar, Mpabbe'li PSG 'nin sadece üç puan gerisinde.
Bu şehrin futbol takımını haraç mezat satanlara duyurulur.
Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantepspor ve Haciz...!'
19 Haziran 2024 Çarşamba 10:28Kenan Yücel Yazdı: 'Kızıllar sonrası ve şimdi...!'
07 Haziran 2024 Cuma 09:38Kenan Yücel Yazdı: 'İnanmak, başarmaktır.'
26 Mayıs 2024 Pazar 21:47Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantep FK'ya Şahinler ve Umutlar Sahip Çıkt! GAZİANTEPSPOR RUHU KALYON'DA!'
18 Mayıs 2024 Cumartesi 22:27Kenan Yücel Yazdı: 'Maksim mi ? Gülşen mi ?'
15 Mayıs 2024 Çarşamba 22:14Kenan Yücel Yazdı: 'Veni, Vidi, Vici... Adana'ya gittik, gördük ve yendik geldik.'
13 Mayıs 2024 Pazartesi 09:17Kenan YÜCEL YAZDI: 'Gaziantep FK-Para-Küme... VE GAZİANTEPSPOR!'
08 Mayıs 2024 Çarşamba 21:35Kenan Yücel Yazıyor: 'Süper lig'miş...Miş, Miş.'
07 Nisan 2024 Pazar 12:04Kenan Yücel Yazıyor: 'Kapatın dükkanı....!'
03 Nisan 2024 Çarşamba 08:49Kenan Yücel'den Dev Röportaj: 'GAZİANTEP FK'nın SELÇUK İNAN'I LİGDE KALACAĞIZ'
26 Mart 2024 Salı 22:28![Murat Uygun](https://www.olaymedya.com/d/author/44020_b.jpg)
![Yasemin Aydıner](https://www.olaymedya.com/d/author/16550_b.jpg)
![Prof. Dr. Sıtkı Göksu](https://www.olaymedya.com/d/author/16549_b.jpg)
![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
![Raci Dölek](https://www.olaymedya.com/d/author/16563_b.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.