![Kenan Yücel](https://www.olaymedya.com/d/author/16553_b.jpg)
Kenan Yücel
Kenan Yücel Yazıyor... Napolyon Erol Bulut ve diğerleri...!
Sumudica ligin ikinci yarısı üstelik takım ilk beşin içerisinde ve çoğu transferi kendisi yapmasına rağmen Sivasspor maçı sonrası " Takımda para yok, bu nedenle karımdan para istedim " açıklaması üzerine otobüse bindirilmedi ve yüzlerce kez özür dilemesine rağmen memleketine gönderildi.
Erdoğan Arıca Celal Doğan döneminde Trabzonspor deplasmanında yerel basın mensupları ile tartışıp nahoş görüntüler ortaya çıkınca Gaziantep uçağı yerine İstanbul uçağına bindirilip Gaziantep'e getirilmedi.
Şimdiki yönetici Mehmet Özsayıcı kulüp aleyhine açıklamalar yaptı diye Hadzıbegiç'i antreman sahasından kovup ülkesine gönderdi.
Kısaca gelelim Erol Bulut olayına ;
Bir takım mağlup olur, galip gelir, berabere kalır. Bunlar futbolun içerisinde her zaman var. Biz Fenerbahçe'ye ilk kez mağlup olmuyoruz. Ama bu kulübün armasını taşıyan, adını taşıyan bir takıma 1,5 yıldır maaş alamıyoruz senaryosunu tüm Türkiye'ye jurnalliyemez.
Bir defa Erol Bulut 1,5 sezondur bu takımın başında. Kendisi ile sözleşme imzalandığında elleri cebindeki resimleri ile yazdığım yazı halen arşivlerde ve başkan ile yöneticilerin halleride. Bu takımın sadece saha içi değil, saha dışındaki transferleri, yapılanması, basın direktörü, mentörü, doktoru, fizyoterapisti ve yardımcıları ile birlikte geldi.
Yıllık bir milyon euro karşılığında üç yıllık sözleşme imzaladı. Ama türk futbolcular ve teknik adamlar ile sözleşmeler türk lirası cinsinden olduğu için o zamanki kur ile yaklaşık 24 milyon türk parasına tekabül ediyor.
1,5 yıldır almadığım dediği paranın 13 maaş tutarı olan yaklaşık 13 trilyon lira para ödenmiş. Ayrıca bu paraya primler filan dahil değil.
Sadece Kasım ve Aralık ayı olan iki maaş ödemesi geriden geliyor.
Eğer bu para ödenmemişse o zaman bu parayı kulübün en üst düzey idari müdürü, parasal ve sözleşmelerin hepsinde imzası olan Faruk Yıldırım zimmetine geçirdi.
Bu konu ivedilikle irdelenmeli ve ödeme dekontu, makbuzları ortaya çıkarılmalıdır.
Gelelim muhatap konusuna. Buranın başkanlık ve yönetim işlerine bir teknik adam ve maaşlı profosyoneller müdahil olamaz. Bu şehrin valisi, belediye başkanları, STK'ları, iş adamları, bürokrasisi, basını, taraftarı muhataptır.
Biz ne krizler gördük ve çözdük, burası Gazişehir ve Gaziantep.
Çözün kardeşim bu Erol Bulut krizini verin parasını gönderin. Yoksa hep birlikte basını, taraftarı, bu takımı sahiplenecek kim varsa verelim kalan parayı çıkalım bu kaos ve kaotik, sevgisiz, samimiyetsiz ortamdan.
Yoksada vurun kiliti gitsin ;
Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantepspor ve Haciz...!'
19 Haziran 2024 Çarşamba 10:28Kenan Yücel Yazdı: 'Kızıllar sonrası ve şimdi...!'
07 Haziran 2024 Cuma 09:38Kenan Yücel Yazdı: 'İnanmak, başarmaktır.'
26 Mayıs 2024 Pazar 21:47Kenan Yücel Yazdı: 'Gaziantep FK'ya Şahinler ve Umutlar Sahip Çıkt! GAZİANTEPSPOR RUHU KALYON'DA!'
18 Mayıs 2024 Cumartesi 22:27Kenan Yücel Yazdı: 'Maksim mi ? Gülşen mi ?'
15 Mayıs 2024 Çarşamba 22:14Kenan Yücel Yazdı: 'Veni, Vidi, Vici... Adana'ya gittik, gördük ve yendik geldik.'
13 Mayıs 2024 Pazartesi 09:17Kenan YÜCEL YAZDI: 'Gaziantep FK-Para-Küme... VE GAZİANTEPSPOR!'
08 Mayıs 2024 Çarşamba 21:35Kenan Yücel Yazıyor: 'Süper lig'miş...Miş, Miş.'
07 Nisan 2024 Pazar 12:04Kenan Yücel Yazıyor: 'Kapatın dükkanı....!'
03 Nisan 2024 Çarşamba 08:49Kenan Yücel'den Dev Röportaj: 'GAZİANTEP FK'nın SELÇUK İNAN'I LİGDE KALACAĞIZ'
26 Mart 2024 Salı 22:28![Murat Uygun](https://www.olaymedya.com/d/author/44020_b.jpg)
![Yasemin Aydıner](https://www.olaymedya.com/d/author/16550_b.jpg)
![Prof. Dr. Sıtkı Göksu](https://www.olaymedya.com/d/author/16549_b.jpg)
![Mehmet Erol Maraş](https://www.olaymedya.com/d/author/16568_b.jpg)
![Raci Dölek](https://www.olaymedya.com/d/author/16563_b.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.