Tektaş Yüzük Nedir?

Günümüzde daha çok erkeklerin evlenme teklif ederken partnerlerine verdikleri hediye, tektaş yüzük olmuştur. Evlenme tekliflerinin vazgeçilmezi olan...

Günümüzde daha çok erkeklerin evlenme teklif ederken partnerlerine verdikleri hediye, tektaş yüzük olmuştur. Evlenme tekliflerinin vazgeçilmezi olan bu değerli hediye, özel günler için de güzel bir seçenektir. Hemen hemen her kadının en sevdiği takılardan biridir diyebiliriz. Kimine eşi veya sevgilisi alırken, bazı kadınlar buna gerek duymayıp kendisine almayı tercih eder. Kendini şımartmak isteyen, annesini mutlu etmek isteyen ve evlilik arifesindeki sevgililerin bir numaralı tercihi bu olmuştur. Gün geçtikçe artan modelleri ve tasarımlarıyla, her tarza uygun tektaş yüzüğü bulmak çok kolaydır. Bu yüzükler montür ortasına değerli bir taş yerleştirilmesiyle oluşur. Montür, pırlanta veya diğer değerli taşları tutan genellikle tırnaklı olan çerçevedir. Yüzüğe bitişik olarak bulunur. Tırnak sayısı, inceliği ve kalınlığı değişiklik gösterir.

Tektaş Yüzük Bakımı

Oldukça sağlam maddelerden yapılan tektaş yüzük kırılması zor bir üründür. Fakat dikkatsiz kullanılır ve bakımı aksatılırsa eski parıltısını bulamayabilirsiniz. İlk günkü gibi kalması için özellikle dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Mesela temizlik veya ev işi yaparken mutlaka yüzüğü çıkarmak gerekir. Kimyasal ürünlerle temas etmesi aşınmasına sebep olur. Herhangi bir hasar alan yüzüğün mutlaka geciktirmeden bakımı yapılmalıdır. Etraftan duyulan bakım önerileri dikkate alınmadan uzman birine götürmek gerekir. Kaliteli ve güvenli tektaşlar için https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk sitesini ziyaret edebilirsiniz.

27 Eyl 2021 - 10:36 - Yaşam --- Okunma

Son bir ayda olaymedya.com sitesinde 2.703.819 gösterim gerçekleşti.