ORC En Başarılı Milletvekilleri Listesini paylaştı... Gaziantep’te en başarılı isim MHP Milletvekili Sermet Atay oldu

ORC En Başarılı Milletvekilleri Listesini paylaştı... Gaziantep’te en başarılı isim MHP Milletvekili Sermet Atay oldu
ORC Araştırma Şirketi tarafından 14 Mayıs Genel Seçimlerinin ardından En Başarılı 20 Milletvekili konulu bir araştırma gerçekleştirildi. AK Parti’den 7, CHP’den 5, İYİ Parti’den 3, MHP’den 2, Yeni Refah Partisi’nden 1 ve DEVA Partisi’nden 1 olmak üzere toplam 20 milletvekilinden oluşan listede Gaziantep’ten giren isim MHP Milletvekili Sermet Atay oldu.

ORC Araştırma Şirketi tarafından 14  Mayıs Genel Seçimlerinin ardından En Başarılı 20 Milletvekili konulu bir araştırma gerçekleştirildi. 6-12 Haziran tarihleri arasında 9 bin 170 katılımcı ile CATI tekniği uygulanarak gerçekleştirilen ‘’Kampanya Performanslarına göre 14 Mayıs Genel Seçimlerinin En Başarılı Milletvekilleri’’ Araştırması sonuçları yayımlandı.

20 KİŞİLİK LİSTE!

Katılımcılara, ‘’Yaşadığınız bölgeyi ve  Türkiye genelini değerlendirdiğinizde 14 Mayıs Genel Seçiminin en başarılı seçim kampanyasını yürüten milletvekili adayları kimlerdir?’’ sorusu yöneltildi. Araştırma sonunda AK Parti’den 7, CHP’den 5, İYİ Parti’den 3, MHP’den 2, Yeni Refah Partisi’nden 1 ve DEVA Partisi’nden 1 olmak üzere toplam 20 milletvekilinden oluşan liste ortaya çıktı.

SERMET ATAY DAMGA VURDU!

TBMM İdare Amiri ve MHP  Gaziantep Milletvekili Av. Sermet Atay, Gaziantep’ten listeye giren isim oldu. Seçim döneminde başarılı çalışmalara imza atan Atay’ın araştırmada listede yer alması ise sürpriz olmadı…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.