Gülşen'e yapılan kadına şiddettir 

Bu yıl ilk kez düzenlenen Kocaeli'nin En'leri ödül töreni önceki akşam gerçekleşti. Sunuculuğunu Tuğba Özay ve Berkan Aslan'ın yaptığı gecede iş ve sanat  dünyasından ünlü isimler katıldı.

Gecede Aynur Aydın  sevilen şarkılarıyla konukları eğlendirdi.Aynur Aydın sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Son dönemde sahne kıyafetleri hakkında yapılan eleştiriler için " Kadınların üzerinde büyük bir baskı var. Bence bir sanatçı özgür olmalı.Özgürlük tabiki çıplaklık değildir.İnsan içinden nasıl geliyorsa öyle giyinmelidir. Gülşen'in son şarkısı Lolipop libidosu yüksek bir şarkı. Nasıl duygusal şarkıya farklı bir klip çekiliyorsa libidosu yüksek şarkıyı da öyle klip çekmek gerekir. Gülşen'e yapılan  bu baskı da aslında kadına şiddettir. Çünkü kadını baskılıyamazsın kadına ne giyip giyemeyeceğini söylemezsin. Eleştirenler kendi yaşam alanında ne kadar buna uyuyorlar. Ne kadar başkalarını eleştirecek kadar temizler 'dedi

Hayat kadını da olsa şiddet şiddettir 

Gecede tiyatro dalında ödül alan ses sanatçısı ve tiyatrocu Murat Emre Üstün " Tiyatrolar yaşamalı daha fazla tiyatro sahneleri açılmalı 'dedi. Geçtiğimiz günlerde kadına şiddet temalı klibiyle büyük beğeni toplayan Murat Emre Üstün " Klibimde hayat kadınına rol verdim. Çünkü kadına şiddet dediğimiz şey hayat kadınına  hariç kadına şiddet değildir. Hayat kadını da olsa şiddet şiddettir "dedi.

- Olay Gazetesi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.olaymedya.com/haber/9808330/gulsene-yapilan-kadina-siddettir