UYUŞTURUCUYA HELİKOPTERLİ “ZEYBEK OPERASYONU”

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü görevine başladığı günden bu yana gece ve gündüzünü birbirine katan Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, suç örgütlerine adeta bir savaş açarak mücadelesini başarıyla sürdürürken, “Ateş-Buz” adlı maddeyi üreten ve satan torbacıların ana yuvası olan “Hacıbaba mahallesine” 850 polisle Helikopterlerle operasyonla 25 adrese baskın yaparak yaklaşık 200 kişinin gözaltına alındığı iddia edildi. 

OLAY MEDYA GÜNDEME GETİRMİŞTİ
Geçtiğimiz Pazartesi günü Olay Gazetesinin manşetinde “İşte Ateş-Buz Kaleleri” haberimiz üzerine Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek başta olmak üzere Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı işbirliği yapılarak, Ateş-Buz’la mücadelenin sinyalini vererek, bir çok mahalleye baskınlar yapıldı.
GAZİANTEP’E ATEŞ-BUZ SURİYE-İRAN-IRAK ÜÇGENİNDEN Mİ GİRİYOR?
Son günlerde Gaziantep’te uyuşturu trafiğinin yoğunlaşması üzerine başta Emniyet Müdürlüğü yoğun bir şekilde çalışmalar yaparken “Uyuşturucunun kökünü kurutmak” için nereden geldiğini tespit ederek yoğun bir şekilde takip edildiği öne sürüldü.
UYUŞTURUCULAR NEREDEN GİRİYOR?
Genellikle yapılan araştırmalarda Gaziantep’e Ateş-Buz adlı uyuşturucunun hammaddesi olan Metamfetaminin Suriye, İran ve Irak’tan geldiği tespit edildiği ve bu uyuşturucunun hammaddesinin Gaziantep’e girmemesi için güvenlik kuvvetlerinin her türlü tedbiri aldığıda iddia edildi.
TEŞEKKÜR YAĞIYOR
Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile Gaziantep Cumhuriyet Savcılığının ortaklaşa her türlü uyuşturucuya karşı mücadelesinden dolayı Gaziantepliler teşekkür ederek, “Sağolsun Emniyetimiz ve Cumhuriyet Savcılığımız uyuşturucu konusundaki yaptıkları çalışmaları takdirle karşılıyor ve teşekkür ediyoruz” dediler.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.