SUMUDİCA : Berna Gözbaşı ile konuştum

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica: "Denis Alibec mesaj attı, 'Şampiyonluk için Kayserispor'a gel' dedi. Orada 1,5 yılda 14 milyon €'luk yatırım yapan özel başkan Berna Gözbaşı ile konuştum. Yaza kadar sözleşmem olduğunu söyledim. Şu an hiçbir yere gidemem ama yaza bakarız” dedi.

DENİS ALİBEC MESAJ ATTI
Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica, daha önce Romanya’da teknik direktörlüğünü yaptığı şu anda Kayserispor forması giyen Denis Alibec’in kendisine mesaj attığını açıkladı. Sumudica, “Denis Alibec, Beşiktaş’ı 3-1 yendiğimiz maçın öncesinde bana mesaj attı. “Haydi şampiyonluk için Kayserispor’a gel dedi. ifadelerini kullandı.

KAYSERİ GÜNDEME GELDİ
Kayserispor’un Bayram Bektaş ile yollarını ayırmasının ardından Denis Alibec, eski teknik direktörüne davet gönderirken, Sumudica konu hakkında açıklamalarına devam etti. OLAY Spor’un her zaman olduğu gibi gerçek haberleri spor kamuoyuyla paylaşmaya devam ederken Sumudica’nın ise geçen hafta Kayserispor ile temas kurduğunu duyurmuştu ve Sumudica bu görüşmenin gerçek olduğunu açıkladı.

BERNA GÖZBAŞI İLE GÖRÜŞTÜM
Maris Sumudica, “Kayserispor’da aranan bir isim olduğumu biliyorum. Orada 1.5 yılda 14 milyon Euroluk yatırım yapan özel başkan Berna Gözbaşı ile konuştum. Yaza kadar sözleşmem olduğunu söyledim. Şu an hiçbir yere gidemem ama önümüzdeki yaz isterlerse anlaşabileceğimizi söyledim. Denis Alibec’in mesajına cevap verecek vaktim olmadı. Bu röportaj aracılığıyla”Yakında görüşürüz Denis” diyebilirim” dedi.

ALİBEC ŞANSIZ ANLAR YAŞADI
Gaziantep Futbol Kulübü Teknik direktörü Marius Sumudica, Denis Alibec ile ilgili “Onu izledim, şansız anlar yaşadı. Olağanüstü işlerde yaptı. Türkiye’ye uyum sağlamak gerçekten kolay değil” diyerek sözlerini noktaladı.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.