BU TRANSFERE BBC BİLE ŞAŞIRDI!

Transferin son gününde Belçikalı yıldız oyuncu Kevin Mirallas’ı kadrosuna katan Gaziantep Futbol Kulübü, BBC başta olmak üzere bir çok yabancı spor kanalında, spor sitelerinde ve özellikle İngiltere’de gündem oldu. Yorumcular Belçikalı oyuncunun Baklava ile karşılanmasını şaşkınlıkla karşılarken Gaziantep’e transfer olmasını ise 2020’de artık kendilerini hiçbir şeyin şaşırtmayacağını söylediler. Dünyaca ünlü haber kanalı BBC sosyal medya hesaplarından, “Bu nedir? Gaziantep, Kevin Mirallas’ın transferini elinde baklava tutarken duyurdu” ifadelerine yer verdi.

GAZİANTEP VE BAKLAVA GÜNDEM OLDU
Kevin Mirallas transferi sonrasında biranda dünya gündemine yerleşen bu transfer hem Gaziantep’in hemde dünyaca ünlü  vazgeçilmez lezzetimiz Baklava gündem oldu. Tüm yabancı basın, bu transferin baklava ile duyurulmasına şaşırırken Gaziantep Futbol Kulübü ise önemli bir organizasyonun altına imza attı.

İşte BBC ve Dünya gazetelerinin yorumları;

BBC : Bu nedir? Gaziantep, Kevin Mirallas’ın transferini elinde baklava tutarken duyurdu.

Football Jose : Kevin Mirallas Gaziantep FK’da. Bu baklavanın ilk kez bir transfer duyurusunda kullanılması olabilir mi?

Footbaal Tweet : Gaziantep FK, Kevin Mirallas’ın transferini bir tepsi baklava tutarken açıkladı. Muhteşem bir şey.

The Offside Rule : İşte güne başlarken görmeyi hiç beklemediğimiz bir şey. Türk kulübü Gaziatep eski Everton yıldızı Kevin Mirallas’ı duyurdu. Elinde tuttuğu baklavayı gösterirken! Artık 2020’de bizi hiçbir şey şaşırtmaz.

Sphera Sports : Mirallas Gaziantep’te. Transfer bu fotoğrafla duyuruldu.
 


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesiİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.