GAÜN Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde Anlamlı Proje

 

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde, Gaziantep’teki Rotary Kulüplerinin ortak girişimiyle anlamlı bir projeye imza atıldı. Proje kapsamında merkezin Mutfak Atölyesi’nin tefrişatı yapıldı.

Gaziantep’te oldukça önemli bir misyon üstlenen Gaziantep Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nin, ağır ruhsal problem yaşayan hastalara, psiko-sosyal destek hizmeti veren ve sonrasında hastaların takip ve tedavilerinin evde sağlık uygulamasıyla entegre bir şekilde yürüttüğünü belirten Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Doç. Dr. Gülçin Elboğa, bu proje ile merkezin hizmetleri arasında yer alan mutfak terapisi sürecine de katkı sağlandığına dikkat çekti. Gaziantep’teki Yesemek, Zeugma, Alleben, Kavaklık, İpekyolu ve Gaziantep Rotary Klübü’nün katılımıyla gerçekleştirilen proje kapsamında gerçekleştirilen mutfak atölyesinin açılışına Rotary 2430 Bölge Federasyonu Başkanı Serhan Antalyalı, Gaziantep’teki kulüp başkanları ve merkez çalışanları katıldı.

Açılışta konuşan Serhan Antalyalı ise, bu projenin gerçekleştirilmesinde emeği geçen, Merkez Sorumlu Hekimi Doç. Dr. Gülçin Elboğa, Dr. Muhammet Sancaktar, tüm merkez çalışanları ve Rotary Kulüplerine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.