30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, GAHİB Başkanı Ahmet Kaplan, Güneydoğu Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri Başkanı Mahsum Altunkaya, OSB Başkanı Cengiz Şimşek, Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Tuncay Yıldırım, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bakbak mesajında, 30 Ağustos'un, Türkiye'nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zafer olduğunu belirtti.

Büyük Taarruz'un özgürlüğün ve bağımsızlığın en önemli hamlesi olduğunu ifade eden Bakbak, şunları kaydetti:

"İstiklal Savaşımızın da en önemli aşamasıdır. Bizzat Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından komuta edilen Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nde imkansız başarılmış ve başka milletlere de emsal oluşturacak büyük bir zafere imza atılmıştır. Bu büyük zaferimiz, milletimizin iman gücü karşısında hiçbir gücün duramayacağının bizzat ispatıdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti mührünün dünyanın dört bir yanına daha da güçlü bir şekilde vurulması, ülkemizin daima atılımlar ülkesi olma hedefleriyle hayaller kurması ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmesi için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Milletimizle el ele, omuz omuza Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru, büyük bir heyecanla durmaksızın koşacağız."


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.