SUMUDİCA, MUHAMMET DEMİR'İ İSTİYOR

Geride bıraktığımız sezonda kiralık olarak forma giyen Muhammet Demir ile yollar ayrıldı. Muhammet Demir, Konyaspor ile görüşürken Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica ise bu futbolcunun kalmasını istedi. 

İşte Gaziantep FK'dan yapılan açıklama şöyle;

"Gaziantep Futbol Kulübümüze, geçtiğimiz sezon Medipol Başakşehir kulübünden kiralık olarak katılan Muhammet Demir’in yeni sezonda da kadromuzda olması yönünde teknik direktörümüz Sayın Marius Sumudica raporunu transfer komitemize iletmiştir. 

 
Teknik Direktörümüz Marius Sumudica, Muhammet Demir’in Türk Futbolu için önemli bir isim olduğunu ve takımımızın geçtiğimiz sezon Süper Lig'de gösterdiği başarılı performansı yeni sezonda da sürdürerek Türk Futbolu’nda önemli bir yere sahip olacağını dile getirip, oyuncunun takımda kalması yönünde raporunu sunmuştur. 
 
Transfer Komitemiz, yeni sezon kadro planlaması doğrultusunda başarılı çalıştırıcımız Marius Sumudica’nın fikirlerini her zaman önemsemiş olup, azami gayretle şartların oluşması durumunda her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktadır.
 
Muhammet Demir transferinde de teknik direktörümüz Marius Sumudica’nın fikirleri göz önüne alınacak olup, transfer şartlarının kulübümüzün planlaması içerisinde olması halinde gerekli adımlar atılmaya devam edilecektir.

Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.