BÜYÜKEKŞİ : GEREKENİ YAPACAĞIZ

OLAY SPOR’un başlattığı 2020-2021 sezonu Süper Lig isminin Talat Özkarslı Sezonu olmasına bir destekte Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi’den geldi. Spor Müdürümüz Mustafa Teke ile görüşen Mehmet Büyükekşi, “OLAY SPOR’un haberlerini takip ediyorum. Bu konuda farklı düşünmemez mümkün değil. Sonuna kadar bizde elimizden geleni yapacağız. Talat Özkarslı  hak eden birisi. Bizlerde Hak eden birinin isminin verilmesi için girişimde bulunacağız” dedi. 
 
TALAT ÖZKARSLI HAK EDİYOR
Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, Talat Özkarslı sezonu için gerekli girişimleri yapacaklarını belirterek, “Süper Lige bu duayenin ve efsane ismin verilmesi gerekiyor. Talat Özkarslı, hem şehrimiz hemde ülke futbolumuz adına çok değerli bir isim. Kendine Allah’tan rahmet diliyorum. Sizler ve bizler hak eden birisi için çalışıyoruz. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışacağız” dedi. 
 
FATMA HANIMLA GÖRÜŞECEĞİM
Mehmet Büyükekşi, Süper Lige Talat Özkarslı isminin verilmesi için öncelikle alt yapıyı hazırlayacaklarını dile getirerek, “2020-2021 sezonunun isminin Talat Özkarslı Sezonu olması için gereken çalışmayı yapacağız. Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ile görüşeceğim. Daha sonra Federasyon yetkilileri ile bir araya geleceğim. OLAY SPOR’un bu kampanyasına sonuna kadar destek vereceğiz. Ama öncelikle alt yapıyı hazırlamamız gerekiyor. Bunun çalışmasını yapıyoruz” diye konuştu. 
 
FEDERASYONA BAŞVURU YAPARIZ
Süper Lige Talat Özkarslı isminin verilmesi için desteğini esirgemeyen Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra Gaziantep Futbol Kulübü olarak gerekli başvuruyu Federasyona yapacaklarını belirterek, “Öncelikle alt yapısını hazırlayacağız. Talat Özkarslı hak eden birisi. Bunun için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Daha sonra Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuru yaparak bunun gerçekleşmesi için çaba göstereceğiz” ifadesini kullandı.

Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.