3 milyonluk bağış

 

Bu yıl 2 bin kiiye 250 TL deerinde alıveriçeki ve 10 bin kiiye de 250 TL'lik nakdi yardım olmak üzere toplam 12 bin kiiye 3 milyonluk baıta bulundu.

KÖKSAN GÖNÜLLERFETHETT

Üretim kapasitesi ve çeitlilii ile dünyanın sayılı firmaları arasına ismini yazdırmayı baaran Köksan Holding Yönetim Kurulu Bakanı Asım Kökolu, idünyasındaki baarısının yanı sıra kentte yardıma muhtaç ailelerin de gönüllerine dokunarak hayır dualarını alıyor. Gaziantep Valisi Davut Gül'ün öncülüünde balatılan 'Gönül Seferberlii' kampanyasına toplam 3 milyonluk destek saladı. Köksan Holding Yönetim Kurulu Bakanı Asım Kökolu, her yıl olduu gibi bu yıl da yine gönülleri fethetmeye devam ediyor. Kökolu, bu yıl 'Gönül Seferberlii' kapsamında 2 bin kiiye 250 TL deerinde alıveriçeki ve 10 bin kiiye de 250 TL'lik nakdi yardım olmak üzere toplam 12 bin kiiye 3 milyonluk baıta bulundu.

YARDIMLAR EHTKAML VE AHNBEY’E EŞİT EKLDE DAITILACAK

 

12 bin kiiye yapılan 3 milyonluk yardımın 6 binin ehitkamil, 6 binin de ahinbey ilçelerinde yaayan ve yardıma muhtaç olan ailelere daıtılacaı örenildi.

 

KLS'E DE YARDIM ELNUZATTI

Öte yandan Kökolu, Gaziantep'in yanı sıra Kilis'e de yardım elini uzattı. HH ibirlii ile Kilis Sosyal Yardımlama ve Dayanıma Vakfı aracılııyla yardıma muhtaç ailelere daıtılmak üzere 1 tır gıda yardım paketi gönderdi.

KURBANANTEP PROJESNE DE DESTEK VERD

Kökolu, önceki gün yine Gaziantep Valisi Davut Gül'ün öncülüünde balatılan KurbanAntep kampanyasına 100 adet kurban baıında bulunmutu.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.