GAZİANTEP’TEKİ İŞADAMLARINA KUMPAS KURAN MASAK FETÖCÜLERİNİN FOYALARI ORTAYA ÇIKTI....  İŞADAMLARININ KUMPASÇI MASAK’ÇILARINA OPERASYON

Gaziantep’te 19 Kasım 2019 tarihinde genellikle Halıcı, Dövizci ve Kuyumcu olmak üzere 33 kişiye FETÖ operasyonu yapıldı. Yapılan operasyonda MASAK’ın raporu öne sürülerek, Ankara Cumhuriyet Savcılığı tarafından Gaziantep’in en önemli halı firmalarının sahipleri gözaltına alınarak, bir otobüse bindirilerek, Ankara Terörle Mücadele Daire Başkanlığında haklarında döviz kaçakçılığı, kara para aklama ve bir çok iddia ile ilgili işlem yapılmıştı. Ancak, Gaziantep’teki halıcı işadamları, kendilerine yapılan bu operasyonun Kriptocu fetöcüler tarafından MASAK’ta düzmece raporla yapıldığını iddia etmişlerdi. Gaziantep’teki Sivil Toplum Örgütü başkanları, Gaziantep’teki halıcı işadamlarına yapılan operasyonunun MASAK’taki Fetöcülerin yaptığını iddia ederek, Ankara Cumhuriyet Savcılığı tarafından yoğun bir çaba sonunda serbest kaldılar.
GAZİANTEPLİ İŞADAMLARINA FETÖ OPERASYONU YAPAN MASAK’TAKİ 115 FETÖCÜ YAKALANDI
Gaziantep’teki 33 işadamına yapılan operasyonun raporlarını hazırlayan MASAK’taki fetöcülerin foyaları 7 ay sonra Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tespit edildi ve geçtiğimiz günlerde Gaziantep raporunu düzenleyen Fetöcü MASAK’çıların hepsi tutuklandı.

 


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimeler



İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.