Yılmazkaya: Son günlerdeki ölüm vakalarının neredeyse yarısı kentimizde gerçekleşti

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Yılmazkaya, son günlerdeki ölüm vakalarının neredeyse yarısının Gaziantep’te gerçekletiini ileri sürdü.

İşte Yılmazkaya’nın o açıklamaları:

Bu salgın süreci sadece idarecilerin alacaı kararlarla deil sizlerin duyarlılıı ve özverisiyle aılabilir. Lütfen duyarlı olalım kurallara uyalım, uymayanları uyaralım Ailemize, sevdiklerimize, arkadalarımıza, komularımıza ve ülkemize karı sorumlu olduumuzu unutmayalım!

Kentimizin idareci ve l Pandemi Kurulunun, Türkiye genelinde yaanan ölüm vakalarının neredeyse yarısının Gaziantep’te gerçekletiini göz önünde bulundurarak yeni kararlar alıp bu önleyici tedbirleri bir an önce hayata geçirmesi zaruri bir hal almıtır.

Deerli hemerilerim; Virüs hâlâ ülkemizde ve kentimizde! Bizler duyarsız ve sorumsuz davrandıkça ülke olarak büyük bedeller ödemeye devam edeceiz. Koronavirüs salgının yayılması ve can kayıplarının durdurulması adına sizleri alınan tedbirlere ve kurallara uymaya davet ediyorum.

Ama uyulması gereken kurallar noktasında, Gaziantepli siz deerli hemerilerimizin tedbirlere yeteri kadar özen göstermedii, kurallara uymadıı ve bundan ötürü son günlerde ülkemizdeki ölüm vakalarının neredeyse yarsının kentimizde gerçekletii resmi verilerle sabitlenmitir.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimeler
Yılmazkaya Gazintep Korona


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.