Hüseyin Eroğlu sürprizi!

Fenerbahçe için ismi geçen TFF 1. Lig ekibi Altınordu’nun hocası Hüseyin Eroğlu’nun başka Süper Lig kulüplerinin de radarına girdiği öğrenildi. İzmir temsilcisinde 8’inci sezonunu geçiren 47 yaşındaki teknik adamla bir süredir Alanyaspor’un ciddi şekilde ilgilendiği ve Gaziantep FK’nın da devrede olduğu ifade edildi.
ALT YAPIDA DEĞİŞİM ZAMANI
Gaziantep Futbol Kulübü’nde mevcut alt yapı sorumlusu ve antrenörlerinden beklentilere cevap alınamazken yeni sezonda farklı bir proje hazırlanıyor. Mevcut alt yapı sorumlusunun sözleşmesi bu ay sonunda bitiyor. Yönetim yeni sözleşme yapmamayı planlarken yerine ise Altınordu’nun başarılı teknik direktörü Hüseyin Eroğlu’nu getirmek üzere harekete geçtiler.
TECRÜBELİ BİR İSİM ARANIYOR
Gaziantep Futbol Kulübü, alt yapı tesislerinde yenilikler ve büyük yatırımlar yapmasına rağmen beklentilere cevap alamadı. Bunun üzerine yeniden harekete geçen yönetim, Koronavirüs sonrasında alt yapıya büyük önem vermeye hazırlanıyor. Bu nedenle, tecrübeli ve alt yapı konusunda uzman olan bir teknik adamı takımın başına getirmek üzere harekete geçtiler.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.