GAZİANTEP FK'DA TATİL UZATILDI MI?

Spor müsabakalarına corona virüs salgını sebebiyle verilen aradan dolayı Gaziantep Futbol Kulübü daha önce bildirilen toplanma tarihi değiştirdi.

Gaziantep Futbol Kulübü için 26 Mart Perşembe günü olarak belirlenen toplanma tarihi 3 Nisan Cuma gününe kadar uzatıldı. 

Futbolcular belirtilen bu süreç içerisinde antrenman eksikliği yaşamaması adına, teknik heyet tarafından programlar hazırlanırken, oyuncular evlerinde hazırlıklarını sürdürüyor. Bununla birlikte tesislerde her gün 11:00 ile 17:00 saatleri arasında bireysel antrenmanlar gerçekleştirebileceklerdir. 

İnsan sağlığının her şeyden önce geldiği bu günlerde, futbolcuların herhangi bir eksiklik yaşamaması adına kulüp bünyesinde bulunan fitness malzemeleri de oyuncuların talebi doğrultusunda evlerine gönderiliyor.

Aynı zamanda Kulüp Başkanı  Mehmet Büyükekşi, bugün oyunculara bir mesaj göndererek, şu ifadelere yer verdi;

"Değerli Gaziantep Futbol Kulübü Ailesi

Kulübümüzün, ülkemizin ve dünyanın hassas bir dönemden geçtiği şu günlerde göstermiş olduğunuz sabır ve anlayışınızdan dolayı yönetim kurulumuz adına öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerin ve ailelerinizin sağlığı ve mutluluğu bizim için çok önemli. Kulüp olarak hem takımımızın hem de kulüp çalışanlarımızın covid 19 testlerini yaptırmak adına İl Sağlık Müdürlüğüne başvuruda bulunduk. Kulüp profesyonellerimiz sizlerin ve ailelerinizin ihtiyaçlarını karşılamak adına mesailerine devam etmekteler. Bu süreci hep birlikte en az zararla atlatacağımıza inancımız sonsuz.

Lig de verilen bu aranın bir tatil olmadığını sizlerin ve ailenizin sağlıklarını korumak adına izole süreci olduğunu bir kez daha hatırlatarak

Kulüpler Birliğinde bugünkü görüşmeler neticesinde yönetim kurulu olarak aldığımız bazı kararları sizlerle paylaşmak istiyorum.  

1-)  Yeni toplanma tarihimiz 3 Nisan Cuma günüdür.

2-) 3 Nisan Cuma gününe kadar olan süreçte bireysel antrenmanlarınızı münferit olarak 11:00-17:00 saatleri arasında tesislerimizde yapabilirsiniz.

3-) Hem sizin hem ailenizin hem de toplum sağlığı için yurt içi ve yurt dışı seyahat yasağımız devam etmektedir. 

4-) Sizlerin ve ailenizin her türlü ihtiyaçları için Sportif Direktörümüz Fatih İbradı ve antrenörümüz Erdal Güneş'i rahatlıkla aramaya devam edebilirsiniz. 

Son olarak;

Hep birlikte, sabırla, dayanışma içerisinde bu hassas dönemi atlatacağız. En önemlisi sizlerin ve ailelerinizin sağlığı. Kendinizi koruyun, mümkün olduğunca evde kalın. Sizleri seviyoruz. "


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.