BAYAN CEKET

Kadınların en büyük tutkularından biri kuşkusuz dış giyim ürünleridir. Her mevsim kullanılabilme niteliğine sahip olan bayan ceket modelleri çarpıcı görünümleriyle adeta şıklık yarıştırıyor. İpekyol’un özgün ve kaliteli dokunuşları ceket tasarımlarına yansırken, sıradışı görünmeniz kaçınılmaz oluyor. Her sezon olduğu gibi 2020 kreasyonunda da büyük sükse yaratan bu parçalar, hem klasik hem de spor şıklığıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Birbirinden çarpıcı ceket modelleri, gusto sahibi kadınların beğenisini kazanıyor. Farklı kumaş dokularıyla harmanlanarak, her mevsime uygunluk gösterme avantajına sahip oluyor.

 

80’li yılların ruhu daha modern formuyla yeniden karşımıza çıkıyor. Ekose desenler, geçmişin otantik detaylarını bünyesinde barındırdığı gibi ceket tasarımlarında vücut buluyor. Bunun yanı sıra minimalist stilin şık dokunuşlarından olan potikareler, ceketlerle bir araya geldiğinde farklı bir aura kazanıyor. Sonbahar ve ilkbahar aylarının vazgeçilmez dokularından olan süet, bu parçalarla meç edilerek kadınların stil ruhuna dokunuyor. Stilinizde hiçbir zaman klasikten şaşmam diyenlerdenseniz “klasik kesim bayan ceket ” modelleriyle şık bir duruş sergileyebilirsiniz.

 

 

Feminenliğinizi ön plana çıkarmak hiç bu kadar nefes kesici olmamıştı! İpekyol tasarımlarında kendini bulan deri ceketler, hoş ve çekici görünmenizi kaçınılmaz kılıyor. Farklı renklerle harmanlanan deri ceket modelleri, siyahın asaletiyle sıradışı bir auraya bürünüyor. Hem zarif hem de feminen bir görünümle ayrıcalık yaratmak istiyorsanız nervürlü ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda dantel ve saten formda tasarlanan ceketlerle, stilinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

 

Bayan ceket modelleri dendiğinde akla ilk gelen İpekyol, yıllardır kaliteli duruşu ve şık çizgisiyle her kadının stiline dokunan bir statüye sahip oluyor. Özgün ve marjinal tasarımlarıyla adından sıkça söz ettirirken, yer verdiği detaylar doğrultusunda şıklığı beraberinde getiriyor. Kombinizi spor-klasik fark etmeksizin ceket modelleriyle taçlandırmak istiyorsanız rotanızı İpekyol’a çevirebilirsiniz. En kaliteli tasarımları uygun fiyatlar kapsamında satın alabilirsiniz.

 

https://www.ipekyol.com.tr/giyim/ceket-modelleri/

 


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.