GAZİANTEP FK’DA SUMUDİCA AYRILIĞI

Geçtiğimiz hafta liglerin ertelenmesi sonrasında kimseye haber vermeden özel jet kiralayıp, yardımcılarını ve Alexandru Maxim’i yanına alarak ülkesi Romanya’ya giden Marius Sumudica, Gaziantep Futbol Kulübü yönetimini ikiye böldü.

DÜNYA VİRÜSÜ KONUŞUYOR, GAZİANTEP SUMUDİCA’YI
Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs ile mücadele devam ederken Gaziantep’te ise gündem Virüsten çok Marius Sumudica. Gaziantep Futbol Kulübü’nde her yaptığı olay olan Rumen çalıştırıcı, geçen hafta kimseye söylemeden ülkesi Romanya’ya gitmesi gündemi değiştirdi. Bu gidiş Gaziantep Futbol Kulübü yöneticilerinin arasını açtı.

BÜYÜKEKŞİ HERKESİ ŞAŞIRTTI
Gaziantep Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Marius Sumudica’nın habersiz gidişi tartışma konusu olurken Kulüp Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin “Gitmeden bana mesaj attı” demesi herkesi şaşırttı. Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin, “Teknik Direktörümüz Sumudica ile birkaç kez bu süreçten önce ve sonrasında görüştüm. Kendisi Aralık ayında bir zatürre hastalığına yakalandı ve hem Romanya’da hem de Türkiye’de bu rahatsızlığıyla ilgili tedavi gördü. Kendisi de bana sağlık sorunları olduğunu söyledi ve ben de kendisine beklemesi gerektiğini söyledim. Ancak maalesef kendisi geçtiğimiz Cuma günü geç saatlerde bir mesaj aldık kendisinden. Kendisi attığı mesajda, benim büyük bir sorunum var ve korkuyorum” diyerek bu gidişi normal karşılaşması herkesi şaşırttı.

ŞİMDİ NE OLACAK?
Gaziantep Futbol Kulübü’nde yaşanan Sumudica olayı devam ederken yönetimin nasıl bir tavır sergileyeceği merakla bekleniyor. Kulüp Başkanı Mehmet Büyükekşi ile yöneticiler farklı farklı konuşurken yönetim arasında büyük bir fikir ayrılığı ortaya çıktı. Gaziantep FK’da yaşanan Sumudica sorununun nasıl çözüme bağlanacağı merakla beklenmeye başlandı. Yönetimin Sumudica konusunda nasıl bir karar alacağı bugün veya yarın belli olması bekleniyor.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.