Gaziantep’teki corona virüslü hastada son durum ne?

Kıbrıs’tan Gaziantep’e uçakla gelen ve kendi rahatsız olduğunu söyleyen A.D’ye Gaziantep havalimanında Corona virüsü olabileceği ihtimali üzerine gerekli tedaviler yapıldıktan sonra Gaziantep Ersin Arslan Devlet Hastanesinde gözlem altına alındığı iddia edildi. Daha sonra hasta taburcu edildiği öğrenildi

NE OMUŞTU..?

HAVALİMANINDA ORTAYA ÇIKTI

Bugün A.D isimli şahıs Gaziantep Havalimanı'ndan Kıbrıs'a gitmek üzere iken havalimanındaki 112 acil noktasına giderek birkaç gündür halsizlik, ateş ve terleme şikâyeti olduğunu ve kendisini iyi hissetmediğini söylemesi üzerine yapılan ilk kontrolünde ateşinin 37 derece olduğu tespit edildi.

ÇİNLİ HAYAT KADINI İLE BİRLİKTE OLMUŞ

A.D'nin 8 gün önce Çin uyruklu bir hayat kadınıyla birlikte olduğunu söylemesi üzerine doktorlar hastayı coronavirüsü şüphesiyle Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Özel alanda tutulan hastanın sağlık durumu, yakından takip edilmesinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 4 HANELİ RAKAMLARA ULAŞTI

Öte yandan Çin'de yeni tip korona virüsü salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı dört haneli rakamları geçip 1092 oldu.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesiİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.