Hoşgeldin BURCU DENİZ

Özel Tam-Med Hastanesinin mutlu günü, Dr.Ufuk ve Leman Tekbaş çiftinin minik prensesleri ''Burcu Deniz Tekbaş'' sağlıklı bir şekilde dünyaya gözlerini açtı.

Özel Tam- Med Hastanesinin sevilen doktorlarından KBB Uzmanı Op.Dr.Ufuk Tekbaş ,25 Aralık Devlet Hastanesinde hizmet veren hemşire Leman Tekbaş ''Anne ve Baba'' olmanın sevincini yaşadı.Leman ve Ufuk Tekbaş çifti Özel Tam-Med Hastanesi'nde dünyaya gelen kız bebeklerine Burcu Deniz ismini verdi.

Tekbaş ailesini bu mutlu gününde sevenleri de yalnız bırakmadı.Leman ve Ufuk Tekbaş çiftini hastanede ziyaret edip, çiçek yollayarak tebrik eden dostları yeni doğan Burcu Deniz bebeğe sağlıklı, mutlu, huzurlu, bir ömürler dilediler.Özel Tam-Med Hastanesi yönetimi ve hekimleri anne ve babayı  ziyaret ederek tebrik ettiler. 

Dünyaya gelen bebeğimiz Burcu Deniz'in anne karnındaki takip süreci boyunca,Özveri ile tıbbi bilgisini ve insanı ilgisini esirgemeyen,Kızımızın sağlıklı bir şekilde doğması için insanüstü bir sabır gösteren ve ardından başarılı bir şekilde doğumunu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Ahmet Çupurbaş ve Özel Tam-Med Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Av.Cengiz Bayram'a, Dr. Cengiz İşbilen ile Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi çalışanları,ameliyathane ekibi ve tüm hastane personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız 

Leman - Ufuk Tekbaş Çifti


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.