Merinos Yatırımda Şaha Kalktı

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Merinos Halı’yı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu’na yapmış olduğu hayır hizmetleri için teşekkür belgesi takdim ettiler.

Gaziantep’in ve bölgenin en hayırsever ailesinin başında yer alan Erdemoğlu Ailesi adına Merinos A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu, kent yöneticileri ve sanayicilerin takdirini toplamaya devam ediyor.

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’den yaptığı hayır hizmetleri için plaket alan Ali Erdemoğlu’nu, Gaziantep Organize Sanayi Bölge Başkanı Cengiz Şimşek ve Yönetim Kurulu’da ziyaret etti. Türkiye’ninve dünyanın birçok ülkesinde yatırımları olan Merinos Holding’in sosyal anlamda üzerine düşeni her zaman yaptığını belirten İş insanı Ali Erdemoğlu, “Biz grup olarak insani ve sosyal anlamda gerekeni yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. sosyal yardımlar ve vatandaşa yapılacak her türlü hizmeti kendimize görev olarak görüyoruz. Ve hiçbir zaman yaptığımız yardımlarla değil, yatırımlarla övünmeyi tercih ederek ülke ekonomisine artı değer katmaya öncelik verdik. Şanslı şehir Gaziantep’in yöneticilik anlamında böyle kaliteli Vali, Belediye Başkanı ve sivil toplum örgütü Başkanları ile yönetilmesi de bizim için ayrı bir şanstır” diye konuştu.

 


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.