Öğretmen Evde Yayınları 4. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı Seti

 

Öğretmen Evde Yayınları kalitesiyle taçlanmış olan ilköğretim 4. Sınıf yarıyıl tatil kitabı seti ile çocuğunuzun uzun yıllar boyu sürecek olan eğitim öğretim hayatının en önemli kısımlarından birini başarıyla bitirmesine yardımcı olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere, özellikle 4+4+4 sistemiyle birlikte her 4 senenin sonuncu sınıfı (4, 8 ve 12) büyük bir önem kazanmıştır ve bu noktaya gelene kadar alınmış olan tüm bilgiler yeni bir döneme geçerken büyük bir önem arz eder. Bu nedenle de 4. sınıf kritik sınıflardan biri olarak bilinmektedir. Üstelik yine bu sınıfta, fen bilimleri dersi ile bir alt kategori edinmiş hayat bilgisi ana dersi bu sefer de sosyal bilimler şeklinde yeni bir kola ayrılır. Doğal olarak yetersiz bir düzeyde çalışıldığında ya da bilgi kaynakları verimli olmadığında bu yeni kavram net bir şekilde anlaşılamayabilir. Tam da bu nedenle, öğrenciler hem eski bilgilerini tazeleyip pekiştirebilsin, hem sosyal bilimleri kavrayabilsin, hem de diğer yıllara hazırlıklı olabilsin diye Öğretmen Evde Tatil Kitabı 2019-2020 MEB müfredatı ilköğretim 4. sınıf kategorisine uygun, barındırdığı içerikler anlaşılabilir ve akıcı anlatıma sahip bir 4. sınıf tatil kitabı seti hazırlamıştır.

Bilimsel ve teknik tarafı bir yana, Öğretmen Evde Yayınları 4. sınıf tatil kitabı seti çocuklarınızı da mutlu eder; çünkü görsel içerik açısından son derece canlı, renkli, eğlenceli ve cıvıl cıvıldır. Prensibi ders çalışma sevgisini aşılamak ve bunu bir keyif haline getirmek olan Öğretmen Evde Yayınları ürünleri ile çocuğunuz kendi isteğiyle ders çalışmak isteyecektir. Ona bu aşkı aşılamak için ise güçlü ve yaratıcı bir ek kaynak görevi gören Öğretmen Evde Yayınları 4. sınıf tatil kitabı seti satın alabilirsiniz.

Öğretmen Evde Yayınları 4. Sınıf Tatil Kitabı Seti 2019-2020

Ders materyallerinin pek çok çeşide ve markaya sahip olduğu ülkemizde aynı anda hem MEB müfredatına uygun, kaliteli, hatasız, akıcı bir içeriğe sahip ve eğlenceli; hem de bütçe dostu bir fiyatlandırmaya sahip bir kaynak bulmak imkansızmış gibi görünebilir; lakin Öğretmen Evde Yayınları 4. sınıf tatil kitabı seti bütün bu sayılan maddelere paralel olarak hazırlanmıştır. Bir diğer deyişle bu set içeriği hem sizin hem de çocuğunuzun ihtiyaç ve isteklerini gözetir.

Matematik, Türkçe ve Fen Bilimleri-Sosyal Bilimler-İngilizce kitaplarına ek olarak set içerisinde Dönem Değerlendirme Sınavı kitabı da bulunmaktadır. Yani bir sömestr boyunca öğrenilmiş tüm farklı konu ve derslere ait bilgiler tek bir sette; Öğretmen Evde Yayınları 4. sınıf tatil kitabı seti içerisinde barınmaktadır ve bu bilgileri sıcağı sıcağına ölçüp değerlendirmek de yine bu kapsamlı ilköğretim 4. sınıf tatil kitabı seti sayesinde mümkündür. Hepsine ek olarak set içerisinde bulunan hediye Tatil Planı ile çocuğunuz planlı ve programlı olmayı öğrenip kendi başına tasarı yapma konusunda gelişim gösterir.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.