Durex

 

Sağlık her şeyden önemlidir. Cinsel yollar ile bulaşan hastalıkları önlemek ve hamile kalmayı önlemek için prezervatif kullanılır. Prezervatif ve cinsel sağlık ürünlerinin en çok tercih edilen markaların için Durex gelmektedir. 80 yıldır bu alanda hizmet veren Durex’de kaliteli ve güvenilir ürünler üretmektedir. Sadece cinsel sağlık için değil özel anlar yaşanması içinde yardımcı olmaktadır.

Durex Ürünleri Nelerdir?

Durex’de ürünler denince prezervatif diğer adı ile kondom ilk akla gelmektedir. Ancak sadece prezervatifler değil kayganlaştırıcı, çeşitli cinsel oyuncuklar ve masaj yağları bu ürünler içinde yer almaktadır. Alanında uzman akademisyenler ve uzmanlar ile çalışılarak ürünler geliştirilmektedir. Kullanıcıların istekleri ve yapılan araştırmalar ışığında ürünler geliştirilmektedir.

Durex Ürünlerinin Özellikleri

Durex,ürün çeşitliliği bakımından çok zengindir. Durex’in ürünlerinde en çok tercih edilen ürün prezervatiftir. Prezervatif ürünlerinde gerçek dokunuş, klasik, yakın hisset gibi çeşitleri bulunmaktadır. Yok ötesi ve daha yakın hisset prezervatif çeşitleri diğer çeşitlere oran ile daha incedir. Kayganlaştırıcı ve masaj jelleri de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. https://www.cosmetica.com.tr/durex/ sayfasında yeni ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

 


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.