Taksitle Ev Alma Fırsatı Yakalayın

 


Taksitle ev almak için 2 adet yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem; bankadan kredi çekip bu krediyi taksitlendirip, geri ödemektir. İkinci yöntem ise, Finansevim firmasını tercih ederek taksitle ev sahibi olmaktır. Sistemi kullanarak hem taksitle ev alabilirsiniz hem de taksitle araba alabilirsiniz. Taksitle ev alma fırsatı yakalayın denildiğinde akıllara ilk olarak Finansevim firması gelmektedir. Finansevim, bu konuda farklı ödeme fonları sayesinde insanlara yardımcı olmaktadır. Bu sistemi kullanarak taksitle ev sahibi olabileceğiniz gibi faizsiz de ev sahibi olabilirsiniz. Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızda taksitle nasıl ev sahibi olur sorusuna cevap vereceğiz.

Finansevim Vade Ortası Fonu

Finansevim sisteminde yer alan fonlardan birisidir. İlk olarak almak istediğiniz evi ve fiyatını seçmeniz gerekmektedir. 50.000 TL tutarında da ev seçebilirsiniz, 400.000 TL tutarında da. Bu karar tamamen size bırakılmıştır. Bu aşamadan sonra sisteme peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı dahil olacağınızı belirlersiniz. Peşinatınızı belirledikten sonra aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bunların sonucunda size bir teslim tarihi sunulur ve bu teslim tarihi sizin için de uygunsa karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Teslim tarihi sözleşme hazırlanırken size bildirilir. Taksitlerinizi aktif ödüyor durumdayken yapılandırabilirsiniz. Bu modelde taksit ödemeleri her zaman sabit durumdadır. Sisteme istediğiniz zaman fazla ödeme yapıp, borcunuzu daha erken bitirebilirsiniz. İstediğiniz zaman ödeme yapmayı bırakabilir ve daha sonra tekrar ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

Finansevim Relax Ödeme Fonu

Adından anlaşılacağı üzere relax ödeme fonudur. Sistemde ilk olarak evi, evin tutarını ve taksitleri belirlemeniz gerekmektedir. Dilediğiniz tarihte farklı ödemeler yapabilirsiniz. Örnek olarak; Şubat ayında 200 TL, Mart ayında 800 TL ödeme yapabilirsiniz. Ödemeleriniz birikip %50 seviyesine ulaşınca, teslimat için hak kazanırsınız. Son olarak fonunuzu teslim alıp, istediğiniz ev veya arabayı satın alabilirsiniz. Teslimattan sonra taksitleriniz vadeye göre sabitlenir. Bu modele istediğiniz zaman mola verebilir ve daha sonra ödemelere devam edebilirsiniz. Ödeme fonundan istediğiniz zaman ayrılabilir ve fon katılım bedeli hariç tüm bedelleri geri alırsınız.

https://www.finansevim.com.tr/taksitle-ev-alma-firsati/

https://www.finansevim.com.tr/istanbulda-taksitle-ev-almak-isteyenler-dikkat/


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.