İstanbul ve Gaziantep Baran’a ağladı

Uzun yıllar Gaziantep’te bir çok okulda öğretmenlik ve okul müdürlüğü yaptıktan sonra Avukat olan merhum İsmail Akkaya’nın oğlu, İstanbul ve Gaziantep’te başarılı avukatlık yaparak bir çok ünlü şirketin Avukatı olan sevilen insan ve 2 çocuk babası Baran Akkaya’nın genç yaşta kalbine yenik düşerek vefat etmesi büyük üzüntüye neden olurken, Gaziantep’te Asri Mezarlık’ta bulunan Şireci Caminde kılınan öğle namazına müteakip kalabalık bir topluluk tarafından toprağa verildi.
BARAN’A AĞLIYORLAR
Baran Akkaya’nın ani ölümü sevenlerin de büyük üzüntüye neden olurken İstanbul ve bir çok ilden gelerek cenazeye katıldılar. Cenazeye katılanlar “Baran’ın ölümü kendine yakışmadı’ diye konuştular.
 


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimeler


Misafir Avatar
Mobil 2019-11-28 21:45:14

Sonucta olum hic kimseye yakismiyor ozellikle genclere ama her canli olumu tadacaktir bu konuda kimsenin yapacagi hic bir sey yok sirasi gelen yasama surecini tamamlayan her kes bir gun bu dunyadan gocup gidecek onemli olan burda iyi ve faydali seyler yapabilmektir Baran Akkaya'ya Allahtan rahmet sevdiklerine ailesine sonsuz sabirlar dilerim.

Levent

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.