Gaziantep’li taksici neden öldürüldü?

Son günlerde genellikle Gaziantep’li taksiciler anlaşılmaz bir nedenden dolayı sürekli tartışmalar yaparak birbirleriyle kavga ettikleri ve daha sonra da tartışma sonunda taksiciler birbirlerini öldürdükleri belirtildi.
OLAY NASIL OLDU?
Aynı durakta taksicilik yapan Mahmut Ö. ile arkadaşı arasında nedeni belli olmayan tartışmanın aniden kavgaya dönüşmesi sonrası yakın arkadaşının tabancasından çıkan kurşun yarasıyla kanlar içinde yere yığıldı.
112 Acil Servis ekiplerince 25 Aralık devlet hastanesine kaldırılan Mahmut Ö. Acil serviste yapılan müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesine alındı. Burda yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamayan genç taksici yaşama veda etti.
Çok yakın arkadaşının kurşunlarına hedef olan taksicinin cenazesi hastaneden alınarak Adli Tıp Kurumuna getirildi. Yapılan otopsinin ardından cenaze yakınlarına teslim edildi. Sokak ortasında arkadaşı tarafından acımasızca öldürülen taksicinin cenazesi Cuma günü Yeşilkent Mezarlığında kılınacak ikindi namazından sonra defnedileceği öğrenildi. Olayla ilgili polisin çok yönlü soruşturmasının devam ettiği öğrenildi.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.