Ateş-Buz kullanma dedi beynine kurşun sıktılar!

Olay, Gaziantep’in Şehitkamil ilçesi 29 Ekim Millet parkı içersinde  18.00 sıralarında meydana geldi. Son dakika bilgileri ve iddiaya göre Necip  K. parkta oturduğu sırada yan tarafta uyuşturucu ateş buz kullanan iki gence müdahale ederek uyuşturucuyu ellerinden alarak şahısları uzaklaştırdı.

ATEŞ BUZ KULLANMAYIN DEDİ! KAFASINA SIKTILAR

Parkta Uyuşturucu kullanan gençlere müdahale etmesinin ardından isimleri belli olmayan iki kişinin bir müddet sonar ellerinde pompalı tüfekle parka gelerek bankta outran Necip Karakurt’un kafasına peş peşe ateş ederek olay yerinden hızla uzaklaştılar.

Kanlar içersindeyere yığılan Necip K. silah seslerini duyan vatandalerın polis ve 112 Acil servise haber vermelerinin ardından görevliler tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Dr Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Necip K. isimli genç güpe gündüz vatandaşların yoğun olduğu bir parkta ateş buz kullanan iki gence kullanmamaları için müdahale edince Pompalı tüfekle sıkılan saçmalarla ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde hayata tutunmak için yaşam mücadelesi veriyor.

POLİS HER YERDE ARIYOR

29 Ekim Millet Parkında uyuşturucu nedeniyle yaşanan vahşetin zanlılarını yakalamak için polis soruşturmasını çok yönlü sürdürüyor.


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesi


Misafir Avatar
Endavet.com Düğün,Organizasyon 2019-11-11 10:19:32

Düğün, davet ve etkinlik yapmak isteyen kişilerin ihtiyaç duydukları tüm kategorilerde firmaları kolaylıkla bulabilecekleri bir platformuz. Kişiler şehrinde ihtiyaç duyduğu tüm kategorileri inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alıp anlaşma yapabilir. Ücretsiz hizmetlerimizden bir diğeri de iş ortaklığı. Firmalar sitemize ücretsiz kaydolup potansiyel müşterilerine ulaşabilirler.

05422210216


info@endavet.com

DOĞANBEY MH. 1. DOĞANBEY SK. BERK İŞHANI SİTESİ NO:1/203 Kat:2 Osmangazi | BURSA

Endavet.com
Misafir Avatar
Mobil 2019-11-11 00:26:46

Parklarda hic degilse sivil polisler devriye atsa bu olaylar azalir tabiki polislerimiz iyi gorevlerini yaparlarsa

Oguz

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.