Son Dakika...Restaurant'ta Hangi İş adamının Oğlu Öldürüldü

Gaziantep’te Beştepe mahallesinde onkoloji hastanesine yakın bir bölgede Sosyal medyada hakaret ve küfüre varan söylem ve videolarla başlayan tartışma  Karakuzulu Restaurantta kanlı bitti… Yıldız ailesi ve Kayış  ailelerinden kişiler tartıştı, tartışmada silahlar konuştu.Çıkan catışmada restauranta 26 yaşındaki Sinan Yıldız  adlı bir kişi vurularak hayatını kaybetti...

 

 

OLAY NASIL OLMUŞTU

 

Gaziantep'te iki gurup arasında alacak verecek nedeniyle sözlü başlayan tartışma sonrasında silahlar çekildi. 3 kişinin yaralandığı silahlı çatışma yaklaşık 40 dakika sürdü. 

Restaurantta yaşanan silahlı çatışmada çalışan personeller mutfak kısmından dışarı kıçamak iken. Büyük panik yaşandı. Ayrıca polisin müdahalesi sonrası işyerinde büyük hasar meydana geldiği öğrenildi. 

Silahlı çatışma Gaziantep'in Şahinbey ilçesi beştepe mahallesi onkoloji yakınlarında bulunan bir restorantta meydana geldi. İlk belirlemelere göre Restaurantda karşılaşan iki kişi sözlü tartışmanın ardından karşılıklı silahlarını çektiler. Silah seslerinin duyulmasının ardından olay yerine çok sayıda Palis ve 112 Acil sağlık ekipleri sevk edildi. Son Dakika gelen bilgilere göre, silahlı çatışmada yaralanlar Sağlık ekipleri tarafından Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi,  25 Aralık Devel Hastanesi ve Dr Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldıkları öğrenildi.  Silahlı çatışmada 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken, polis olayla ilgili geniç çaplı soruşturma başlattı. 


Olay Medya Gaziantep Haberleri Son Dakika Haber Haber Sitesi En Güncel Haber Sitesiİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.