Hazineye ait 7 adet taşınmaz ihale ile satılacaktır

1- Aşağıda nitelikleri belirtilen,  taşınmazların satış ihalesi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45’nci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile aşağıd...

1- Aşağıda nitelikleri belirtilen,  taşınmazların satış ihalesi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45’nci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile aşağıda hizalarında belirtilen gün ve saatte Nurdağı Milli Emlak Şefliğinde toplanacak komisyonca yapılacaktır.                                     
2-İhaleye katılabilmek için  
Geçici teminatın verilmesi (Tedavüldeki Türk parası, Mevduat ve Katılım Bankalarının verecekleri süresiz teminat mektupları ve Hazine Müsteşarlığınca ihraç edilen Devlet iç borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri)
Yasal Yerleşim yerini gösterir belgeyi,
Tebligat için Türkiye’de adres gösterilmesi,
Gerçek kişilerin T.C. Kimlik numarasını bildirmeleri ve nüfus cüzdan suretini vermeleri, ( Aslı ihale sırasında ibraz edilecektir) tüzel kişilerin vergi kimlik numaralarını bildirmeleri, Özel hukuk tüzelkişilerinin, yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri meslek kuruluşundan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekaletnameyi ihale saatine kadar vermeleri;
Geçici Teminat Tutarının nakit olarak ödenmek istenilmesi halinde; geçici teminat tutarının Nurdağı Hükümet Konağı 2. Katında bulunan Vezneye yatırılarak, Vezne Alındısını İhale Komisyonuna vermeleri gerekmektedir.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1006217/emlak-arsa-hazineye-ait-7-adet-tasinmaz-ihale-ile-satilacaktir

04 Tem 2022 - 11:03 - İlanlar --- Okunma

Son bir ayda olaymedya.com sitesinde 5.655.630 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Olay Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Olay Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Olay Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.