SON DAKİKA

atakoy escorthalkalı escortavcılar escort

bodrum escortbodrum escortbodrum escort bahis siteleribahis siteleri

Ýstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat þirketleribeylikdüzü evden eve nakliyatbeykoz evden eve nakliyatkurtköy evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyat

Sikiş izle

AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Ziraat Türkiye Kupası’nda rakiplerimiz kim oldu?

Bu haber 14 Eylül 2018 - 12:18 'de eklendi ve 318 views kez görüntülendi.

Gazişehir, 24 Erzincanspor

Gaziantepspor, Dersim’le eşleşti

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda gerçekleştirilen kura çekimine TFF yetkilileri ile bu turda mücadele edecek 96 takımın temsilcileri katıldı. Gaziantepspor’un rakibinin Dersim 62 spor olduğu kura çekiminde Gazişehir Gaziantep Futbol takımının rakibi ise Anagold 24 Erzincanspor oldu.  Gazişehir deplasmanda, Gaziantepspor ise iç sahada oynayacak.

Kupanın 3. eleme turunda; 2. eleme turu sonucu tur atlayan 37 takımın yanı sıra Spor Toto Süper Lig’den, Antalyaspor, Atiker Konyaspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Çaykur Rizespor, MKE Ankaragücü ile Spor Toto 1. Lig’de yer alan 18 ekip ve TFF 2. Lig’deki 36 takım mücadele edecek.

Ziraat Türkiye Kupası statüsüne göre 48 takımın kurada seribaşı olacağı 3. eleme turunun müsabakaları, tek maç eleme usulüne göre 25, 26 ve 27 Eylül tarihlerinde oynanacak.

İŞTE EŞLEŞMELER

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Turu eşleşmeleri yapılan kura çekimi sonrası belli oldu. 

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda gerçekleşen kura çekimi sonrası Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Tutu eşleşmeleri belli oldu. 3. eleme turunda, 2. eleme turu sonucu tur atlayan 37 takımın yanı sıra Spor Toto Süper Lig’den Antalyaspor, Atiker Konyaspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Çaykur Rizespor, MKE Ankaragücü ile Spor Toto 1. Lig’de yer alan 18 takım ve TFF 2. Lig’de bulunan 36 takım mücadele edecek. 

Gerçekleşen kura çekimi sonrası oluşan eşleşmeler şöyle: 

Adana Demirspor – Yeni Orduspor 

Zonguldak Kömürspor – Bayrampaşa 

Şile Yıldızspor – Adanaspor 

Erzin Belediyespor – Ümraniyespor 

AFJET Afyonspor – Siirt İl Özel İdaresispor 

1461 Trabzons – Tuzlaspor 

Kırşehir Belediyespor – Altay 

Nazilli Belediyespor – Tokatspor 

Pendikspor – Altınordu 

Elazığspor – Batman Petrolspor 

Karadeniz Ereğli BelediyesporAntalyalyaspor 

Şanlıurfaspor – Yomraspor 

Yeni Amasyaspor – Atiker Konyaspor 

Tire 1922 – Sivas Belediyespor 

Balıkesirspor Baltok – Amed Sportif Faaliyetler 

Bartınspor – Sarıyer 

Bandırmaspor – Gaziosmanpaşa 

Fethiyespor – Sancaktepe Belediyespor 

Boluspor – Payasspor 

Diyarbekirspor – Samsunspor 

Bucak Belediye – Bugsaşspor 

Çengelköy Futbol Yatırımları – Sakaryaspor 

Büyükşehir Belediyespor Erzurumspor – Ankara Demirspor 

Kilis Belediyespor – Osmanlıspor 

Çaykur Rizespor – Tarsus İdman Yurdu 

Niğde Anadolu Futbol Kulübü – Bodrum Belediyesi Bodrumspor 

Bozuyükspor – Denizlispor 

Ankaragücü – Serik Belediyespor 

Erbaaspor – Eskişehirspor 

Maltepespor – Menemen Belediyespor 

Karaman Belediyespor – Etimesgut Belediyespor 

Altındağ Belediyespor – Manisaspor 

Eyüpspor – Pazarspor 

Konya Anadolu Selçukspor – Fatih Karagümrükspor 

Gaziantepspor – Dersim 62 Spor 

Kırklarelispor – UTAŞ Uşakspor 

Anagold 24 Erzincanspor- Gazişehir Gaziantep 

Manis Büyükşehir Belediyespor – Keçiörengücü 

Gençlerbirliği – Bergama Belediyespor 

Kastamonuspor 1966 – Bitlis Özgüzelderespor 

Giresunspor – Kocaelispor 

Kardemir Karabükspor – Körfezspor 

Gümüşhanespor – Silivrispor 

Kahramanmaraşspor – Kemerspor 2003 

Van Büyükşehir Belediyespor – Hacettepespor 

İstanbulspor – Bağcılarspor 

Hatayspor – Esenler Erokspor 

Darıca Gençlerbirliği – İnegölspor 

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig