OLAY TV
CANLI
Kenan YÜCEL omerfaruk@olaymedya.com Tüm Yazıları
05.01.2017 10:01

Sergen Yalçın ve Gaziantepspor....!

Gaziantepspor'un zor duruma düştüğü bir dönemde yarım sezon Gaziantepspor'da çalıştı,

Gaziantepspor'un zor duruma düştüğü bir dönemde yarım sezon Gaziantepspor'da çalıştı, Gaziantepspor son zamanlarda görmediği kadar televizyoncu, gazeteci, yorumcuyu Kamil Ocak Stadı ve Celal Doğan Tesislerinde gördü. Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye ve her türlü magazin programlarında yer aldık. Bu arada takım kümede kaldı ama konuşulan futbol kadar, dolar, euro, lira oldu. Hatta bir ara Sergen Yalçın ve ekibi Gaziantepspor'a ve Gaziantep'e gelmem deyince buradan minnetçi ve ricacı bir ekip ellerinde dolar çantalarıyla İstanbul'a gidip kendisini, kardeşini, yardımcılarını ikna edip zorla getirebildiler.
Sonra ikinci gelişi sadece 26 günlük bir maceraydı ve bu bize o dönemin parasıyla 1 trilyona mal olduğu iddia edildi ve yine kümede kalarak bol sıfırlı paralarla gönderdik.
Geçen gün bir yazı yazmış ve Gaziantepspor ile Büyükşehir Belediyesporlu teknik adamların yetiştikleri takımlar ve paraya karşı bir aidiyetleri olduğunu isimlerle belirtmiştim.
İşte tam şimdi bu yazının mürekkebi kurumadan ajanslara bir haber düştü ve ikinci yarıdaki en büyük rakiplerimizden biri olan Kayserispor'un başına Sergen Yalçın getirildi.
Aslında ikinci yarı muhtemelen çekişeceğimiz üç takımın, hatta Akhisar Belediyespor ile Kasımpaşa'yı da eklersek bu takımların hepsinin başındaki teknik adamlarda emeğimizde var, kursaklarında paramızda var.
Kimler mi ?
Adanaspor : Levent Şahin ; zamanında Samet Aybaba teknik direktör iken kendisi Gaziantepspor'da yardımcı hocalık yaptı.
Kayserispor : Sergen Yalçın ; İki defa Gaziantepspor'da teknik direktörlük yaptı.
Çaykur Rizespor ; Hikmet Karaman Gaziantepspor'da teknik direktörlük yaptı.
Akhisar Belediyespor ; Tolunay Kafkas Gaziantepspor'da teknik direktörlük yaptı.
Kasımpaşaspor ; Kemal Özdeş rahmetli Tevfik Lav döneminde Gaziantepspor'da yardımcı hocalık yaptı.
Yani bunlar lejyon, bunlar dolar, euro, lira nereye akarsa, siz süper ligte oldukça renge, şehre, dostluğa, arkadaşlığa, kadirşinaslığa, vefaya bakmadan atarlar imzayı, öperler logoyu, alırlar çekleri.....!
Bilmem anlatabildim mi ?
1969 ruhunu, Şahin armasını, kırmızı ve siyah renkleri, kamil ocak ismini....!
Onun için her iki takımda teknik adam bazında, futbolcu bazında özünüze dönün özünüze, ruhunuza dönün, yoksa böyle Sergen Yalçın gibiler, gelir ve giderler size tuz ruhunu Erciyes dağının eteklerinde içirirler.....!

artf4