OLAY TV
CANLI
Ali Güneş Tüm Yazıları
04.12.2017 10:12

FUTBOLDAKİ GAZİANTEP GERÇEĞİ

FUTBOLDAKİ GAZİANTEP GERÇEĞİ

Gaziantepsporu izlerken üzülmemek ve duygulanmamak elde değil, kırmızı siyah armaya hizmet etmiş,formasını giymiş,yazılar yazmış ve arkasından koşarak koşulsuz gönülden destek vermiş taraftarların Gaziantepsporun içinde bulunduğu,başarının çok zorlaştığı bu kötü günlerde dahi takımlarını desteklemeye devam etmelerini yürekten kutluyorum ama inanmakta zorluk yaşasak da ortada büyük bir borç yükü ile baş başa kalmış veya bırakılmış bir Gaziantepspor gerçeği var. Günümüzde bu kadar borç yükünün altından siyasilerimizin,valimizin,belediye başkanlarımızın ve güçlü iş adamlarının desteği ve birlikteliği olmadan kalkılması mühkün gözükmüyor. Çünkü Gaziantepspor maçlarında gördüğümüz yanlızlık ve sahipsizlik görüntüsü önümüzdeki günlerde büyük bir mucize olmaz ise inansak da inanmasak da Gaziantepsporun bu destekten yoksun olduğunu bize daha zor günlerin kapıda olduğunu gösteriyor. Bugünkü maçta alınan puandan dolayı başta Faik hoca ve genç oyuncuları olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum. Gaziantepsporun bundan sonraki süreçte alacağı sonuçlar ne olursa olsun herkesimin camia için yüreklerini ortaya koyan tecrübeli birkaç isimle beraber o genç oyuncularına saygı duyması ve maddi manevi destek olarak onların verdiği mücadele ve alın terlerinin karşılığını bir nebzede olsada vererek, yanlarında durmaya devam etmeleri gerekmektedir.
Gazisehir Gaziantep Futbol kulübü İzmir deplasmanında Altınordu Fk karşısında bu sezon belkide ilk defa maçın genelinde etkili olan bir oyun anlayışı ortaya koyarak haklı bir galibiyet aldılar.
Alınan galibiyetle üst sıralara iyice yaklaşan Gazişehir Fk bu galibiyetlerine devam ederse, futbolda şehrin Gaziantepspordan dolayı üzüntü yaşadığı bu kötü günlerde şehirde ayrı bir sinerji ve umut getirmesi ile beraber kırmızı siyahlı taraftarların ( Gaziantepspor sevgisi yüzünden ) kırgın ve kızgın olsada Gazişehir Gaziantep Fk takımına destek vermekte bu biraz zaman alsada o gün geldiğinde hiç tereddüt etmeyeceklerdir. Ayrıca sosyal medyada zaman zaman kişisel düşüncelerini ortaya koyarken,olumsuz yazılar yazarak şehrin iki takımını bilerek veya bilmeyerek karşı karşıya getirecek yazıların Gaziantep futboluna zarar vereceğini herkesin iyi bilmesini ve daha dikkatli olmalarını tavsiye ederek gelecek günlerin ülkemize,tüm arkadaşlarımıza ve dostlarımıza huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederek sevgi ve saygılar diliyorum.

artf4