SON DAKİKA

Tekerlekli sandalye mutlu etti

Bu haber 13 Şubat 2018 - 12:59 'de eklendi ve 468 views kez görüntülendi.

Kültürel alandaki faaliyetlerini sosyal projelerle de destekleyen Gaziantep Müze Dostları Derneği, ihtiyacı olan bir vatandaşımıza yaptığı tekerlekli sandalye yardımı ile bu alandaki faaliyetlerine bir yenisini ekledi.

Nizip’e bağlı Sekili Mahallesi’nde yaşayan Karlıoğlu ailesinin iki engelli çocuğunun kullanımı için bağışlanan tekerlekli sandalye, Gaziantep Müze Dostları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Elif Emel Binici ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Sekili’ye götürülerek aileye teslim edildi.

Gaziantep Müze Dostları Derneği’nin daha çok Gaziantep’in kültürüne, tarih ve arkeolojisine hizmet eden çeşitli faaliyetlerle, düzenlediği konferans ve sergilerle ve her biri alanında büyük bir boşluğu dolduran yayınlarıyla bilindiğini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Elif Emel Binici;
“Ancak derneğimiz sadece bu yöndeki çalışmaları yeterli görmüyor. Söz konusu bağışın da gösterdiği üzere, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma anlayışı çerçevesinde, üyelerimizin de desteğiyle, elimizden geldiği ölçüde çeşitli konulardaki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Gaziantep Müze Dostları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Binici, derneğin konferans, sergi ve yayınlar başta olmak üzere, Gaziantep’in kültürel hayatına katkıda bulunacak çeşitli alanlardaki faaliyetlerinin 2018 yılı içinde de hız kazanarak ve sayıca artarak devam edeceğini belirtti.

bodrum escortyabancı dizi izle