OLAY TV
CANLI

Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Fatih Rüştü Yalçınkaya Anka’da başladı

Özel Anka Hastanesi hekim kadrosuyla dikkat çekiyor
  Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Fatih Rüştü Yalçınkaya Anka’da başladı
Okunma: 0 kez

Gaziantep , Merveşehir'de hizmete açılan ve hasta kabulüne başlayan  Özel Anka Hastanesi, güçlü hekim kadrosuyla  dikkat çekiyor .

Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Fatih Rüştü Yalçınkaya, Özel  Gaziantep Anka Hastanesi’nin  güçlü hekim kadrosu arasında yerini alarak, hasta kabulüne başladı.

Doç. Dr. Fatih Rüştü Yalçınkaya , 1969 yılında Adana’da doğdu. Mehmet Akif Ersoy İlkokulu , Karsantı Ortaokulu ve Borsa Lisesi’nde eğitimini tamamlayan Doç.Dr.Yalçınkaya daha sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yükseköğrenimine başladı.Doç.Dr. Yalçınkaya ,tıp eğitimini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda  başladığı üroloji ihtisasını tamamlayarak üroloji uzmanı oldu.  Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde doçentlik ünvanı alan  Doç.Dr. Yalçınkaya , Anka Hastanesi’nde üroloji  uzmanı olarak görev yapmaktadır

Özel Anka Hastanesi Üroloji Kliniği, alanında uzman kadrosu  ile modern ürolojinin gerektirdiği her türlü bilimsel ve klinik aktiviteyi gerçekleştirecek alt yapıya sahip. Kadın ve erkek üriner sistemleri ile erkeklerin üreme sistemlerini inceleyen Özel Anka Hastanesi’nin Üroloji Kliniği’nde böbrekler, idrar kanalları, mesane, prostat bezi, meni kanalları, idrar borusu, testisler ile ilgili her türlü rahatsızlığın tanı ve tedavisi yapılmaktadır Özel Anka Hastanesi’nde laparaskopik üroloji ameliyatları,perkütan taş ameliyatları, ürolojik kanser ameliyatları, taş kırma ameliyatları, infertilite tedavisi, cinsel sorunlar tedavisi başta olmak üzere her türlü üroloji tedavi ve ameliyatları başarıyla gerçekleştirilmektedir.

artf4