OLAY TV
CANLI

SANKO PARK II. TAVLA TURNUVASI

-ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA ÖDÜLLÜ TAVLA TURNUVASI DÜZENLENECEK
 SANKO PARK II. TAVLA TURNUVASI
Okunma: 0 kez

Gaziantep’in alışveriş merkezi Sanko Park’ta, Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında 14 Ocak Cumartesi günü ödüllü tavla turnuvası düzenlenecek.
 
Sanko Park yönetim katı toplantı salonunda saat 14.00’te gerçekleştirilecek turnuvaya katılanların tamamına tavla seti ve 2’şer kişilik sinema bileti, Media Markt’tan birinciye bin, ikinciye 750, üçüncüye 500 TL’lik hediye çeki armağan edilecek.
 
Eleme yöntemi ile 5 oyun üzerinden gerçekleştirilecek turnuvada, üç sayıyı alan sonraki tura kalacak.
 
Sanko Park’ta, geçen yıl düzenlenen tavla turnuvasında, Zafer Gazetesi’nden Haldun Özsivil, Güneş Gazetesi’nden Teyfik Kaleoğlu ve Anadolu Ajansı’ndan Orhan Çiçek ilk üç sırayı almıştı.
 
SANKO PARK
Kent merkezinde,  127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında Media Markt,  H&M, Mars Athletic Club (MAC) Oxxo, YKM, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, De Facto, Mango, Koton, FLO ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.
 
Aylık ortalama bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve kiralamada yüzde100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.

artf4