OLAY TV
CANLI

Pierre Webo örnek oluyor

Gazişehir Gaziantep Futbol takımının golcüsü Pierre Webo, ilerlemiş yaşına rağmen ortaya koyduğu performansıyla dikkat çekiyor. Altınordu karşılaşmasında yine performansıyla göz dolduran Webo, herkesin takdirini kazandı.
 Pierre Webo örnek oluyor
Okunma: 17 kez

TECRÜBESİNİ KONUŞTURUYOR
Oynadığı tüm maçlarda takımına büyük katkı sağlayan Webo, son oynanan Altınordu karşılaşmasında da herkesi kendine hayran bıraktı. Gazişehir Gaziantep Futbol takımının başarılı ismi Webo, genç arkadaşlarına örnek oluyor. Kırmızı-Siyahlı takımın başarılı futbolcusu Altınordu karşılaşmasındaki performansıyla dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.
BERKE ÖZER’DEN ANLAMLI PAYLAŞIM
Altınordu kalecisi Berke Özer, Gazişehir Gaziantep ile oynadıkları maç sonrasında Pierre Webo için anlamlı açıklamalarda bulundu. Webo’dan formasını isteyen genç kaleci, “Yabancılara sınır, Türkler oynasın diyoruz ama, Webo ile forma değiştirdim. Forması sırılsıklamdı inanamadım. İşin birde bu yönüne bakmak lazım” diyerek Webo’nun nasıl mücadele ettiğini gözler önüne serdi.
TAKIMA UYUM SAĞLADI
Gazişehir Gaziantep Futbol takımına geldikten sonra takıma katkı sağlamaya başlayan Webo, tecrübesini ve klasını konuşturuyor. Kırmızı-siyahlı takımın üst üste aldığı başarılı sonuçlarda büyük katkısı olan Kamerunlu futbolcu, antrenmanlarda da arkadaşlarına moral veriyor.

artf4