OLAY TV
CANLI

“Onlarla gurur duyuyorum“

Şahinbey Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı'nda bulunan 6 sporcusu ve bir antrenörüyle Milli Takım'ın omurgasını oluştururken Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise milli oyuncularla gurur duyduğunu açıkladı.
 “Onlarla gurur duyuyorum“
Okunma: 1 kez

Şahinbey Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı'nda bulunan 6 sporcusu ve bir antrenörüyle Milli Takım'ın omurgasını oluşturarak, Gaziantep’in ve Türkiye’nin gururu oldu.
Karşılaşma sonrasında Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ile birlikte futbolcuları tebrik eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey'den 6 sporcunun ve bir antrenörünün bulunduğu Milli Takım ile gurur duyduklarını söyledi. Milli Takım'ın İngiltere ile oynadığı final karşılaşmasında sporcuları yalnız bırakmayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, alınan bu tarihi başarıdan dolayı gurur duyduğunu belirterek, “Ülkemizin tarihe damga vurduğu günlerden birini yaşıyorum. Altı oyuncumuz ve kaleci antrenörümüzle birlikte Ampute Futbol Mili Takımı’nın aldığı başarıda sporcularımızın da olması bizleri gururlandırdı. Onlar adeta tüm dünyaya ders verdiler. Eksik olan uzuvlarını yürekleriyle tamamlayarak, Türk sporuna damga vurdular. Alınan bu başarıda Şahinbey Belediyesi Ampute futbol Takımı oyuncularının ve yöneticilerinin de olması bizleri ayrıca gururlandırıyor. Alınan bu başarı Şahinbey Belediyesi olarak spora verdiğimiz yatırımların ne kadar doğru olduğunun bir göstergesidir” dedi.

artf4