OLAY TV
CANLI

Konukoğlu’ndan tesisleşme hamlesi!

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu, tesisleşme adına büyük bir adım attı. Yıllar sonra yeni bir spor tesisi için harekete geçilirken Konukoğlu, gençleri Türk futboluna kazandırma adına önemli bir çalışma başlattı.
 Konukoğlu’ndan tesisleşme hamlesi!
Okunma: 15 kez

GÜNLÜK DEĞİL, KALICI BAŞARILAR İÇİN
TFF 1. Lig’de şampiyonluk parolasıyla yola çıkan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, tesisleşme adına da önemli adımlarda bulunuyor.

TESİSLER SİL BAŞTAN
Kulüp Başkanlığına bu sezon seçilen Adil Sani Konukoğlu yönetimindeki takımımız, sportif faaliyetlerin yanı sıra tesisleşmeyi de ana hedefler arasında görüyor. Kulübümüzde sezon başından bu yana futbolcularımızın konakladığı odalardan, zaman geçirdikleri bir çok noktada iyileştirme çalışmaları yapıldı. Gelinen nokta itibariyle lüks bir otel konforuna dönüştürülen konaklama alanlarımızda futbolcularımız da oldukça rahat ve keyifli zamanlar geçiriyor.
Çalışmalar sadece futbolcuların yaşam alanlarıyla sınırlı kalmayıp, Profesyonel Futbol Takımımızın ve çeşitli yaş gruplarımızın antrenmanlarını yaptıkları alanlarda da devam ediyor. Sezon başından bu yana takımlarımızın çalışmalarını sürdürdükleri sahalarda drenaj çalışması ve yenilemeler yapıldı. Ayrıca tesis çevresinde de ciddi çalışmalar yapılarak uluslararası bir seviyeye getirildi.
 
ALT YAPI AVRUPA SEVİYESİNE ÇIKARILIYOR
Antrenman sahalarımızda bulunan aydınlatma sıkıntısının önüne geçilerek, UEFA standartlarında yapılan ölçümlerle özel aydınlatma direkleri kullanıldı. Ayrıca tesislerimizde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’nun tüm standartlarına uygun ve karşılaşma oynamaya müsait stadyumun, koltukları tamamen yenilerek oldukça modern bir görüntü içerisine girildi.
Altyapı futbolcularımızın konaklama sıkıntısını gidermek amacıyla, inşaa edilen binada 25 yatak kapasiteli yaşam alanı oluşturuldu.
Alt yapı futbolcularımız antrenmanların ardından bu alanlarda özel programlarla dinlenme ve uyku aktivitelerini gerçekleştirebilecekler.
 
TÜRK FUTBOLUNA İKİ YENİ SAHA GELİYOR
 Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri’nde bulunan üç adet profesyonel futbol antrenman sahasına ek olarak ise iki adet saha inşaatına da başlandı. Yapımının en kısa sürede tamamlanması planlanan bu sahalardan birisi futbol müsabakaları oynamaya elverişli doğal çimlerden yapılacakken, diğeri ise suni çim olarak futbolcularımıza hizmet verecek.       
Kulübümüzün misyon edindiği sloganlardan olan “Günlük değil, kalıcı başarılar için Gazişehir Geliyor” sözünün de bu yatırımlar ışığında futbolseverlerde de büyük heyecan uyandırıyor.

 

artf4