OLAY TV
CANLI

Kongre yok, üyelere sürpriz!

Gaziantepspor’da yaşanan krizlere her geçen dakika yenisi ekleniyor. Daha önce 14 Eylül’de yapılması planlanan olağanüstü kongrenin iptaline karar verildi. Kulüp Başkanı Mutlu Özpineci’nin devreye girmesiyle birlikte hem üyeler geri dönebilecek, hemde kongre iptal oldu.
 Kongre yok, üyelere sürpriz!
Okunma: 0 kez

YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI
Başkan adayı Huzeyfe Durmaz’ın karar defterini alarak tüm üyeleri silmesi ve kendine yakın isimleri yeniden üye yapması sonrasında şikayetçi olan Kulüp Başkanı Mutlu Özpineci’nin bu başvurusu sonuç verdi. Mahkemenin kongrenin iptali, üyelerin geri dönmesi için karar alma aşamasında olduğu öğrenilirken yürütmeyi durdurma kararı alınacağı öğrenildi. Yürütmeyi durdurma kararısının usulsüz yapılan üyeler ve silinen üyeler için olduğu öğrenilirken tedbir kararının ise kongrenin iptali için alınacağı gelen bilgiler arasında.
ANKARA HAREKETE GEÇTİ
Gaziantepspor Kulüp Başkanı Mutlu Özpineci’nin defterin kayıp olduğunu şikayet etmesinden sonra, başkan adayı Huzeyfe Durmaz’ın da üyeleri eski yöneticilerle birlikte silmesiyle birlikte Ankara’da Gaziantepli siyasetçiler harekete geçti. Gaziantepspor konusuna Ankara’daki Gaziantepli siyasetçilerin büyük tepki gösterdiği öğrenilirken kongrenin iptali ve üyelerin geri dönmesi konusunda çalışma başlatıldığı gelen bilgiler arasında.

artf4