OLAY TV
CANLI

6317 Şehit anısına… Gaziantepspor’dan anlamlı forma

İşte OLAY SPOR farkıyla Gaziantepspor'un Yen'i sezon forması ve anlamlı bir hareket. Eğer onaylanırsa Gaziantepspor ilk maçta bu formayla sahaya çıkacak.
 6317 Şehit anısına… Gaziantepspor’dan anlamlı forma
Okunma: 60 kez

Forması yetişmedi, lisansı çıkmadı, futbolcusu yok denen Gaziantepspor, sürpriz hazırlığında. Kırmızı-Siyahlı takım, formasının renginin anlamını ve önemini taşıyan Gaziantep’in kurtuluşunda gözlerini kırpmadan can veren 6317 şehidin isminin yazdığı formasıyla sahada olacak. 
ŞEHİTLERİN ANISINA
Gaziantepspor, 2017-2018 sezonu öncesinde büyük sıkıntılar çeksede Pazar akşamı sahada olacak. Ve Kırmızı-siyahlı rengin anlamını ve önemini taşıyan formasıyla rakibinin karşısına çıkacak. 
ANLAMLI HAREKET
Kırmızı-Siyahlı yöneticiler ve yetkililer büyük bir titizlikle hazırlanan yeni sezon formalarına 6317 şehidin anısına bu rakamı yazdırmanın yanında 6317 şehidin ismini formaya yazdırdı. Bu formanın ağırlığını ve anlamını en iyi şekilde taşımaya hazırlanan Gaziantepspor, Pazar günü oynayacağı Ümraniyespor karşılaşmazına bu formayla çıkacak. 
SIKINTI YOK, SAHAYA ÇIKACAK
Forması yetişmediği ve lisansı çıkmadığı için sıkıntı yaşadığı söylenen Gaziantepspor’un Pazar akşamı oynanacak olan Ümraniyespor maçında sahada olacağı açıklandı.

artf4