SON DAKİKA

Bakan Gül Başarılı öğrencilere bilgisayar dağıttı

Bu haber 12 Haziran 2018 - 18:55 'de eklendi ve 494 views kez görüntülendi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Şahinbey Belediyesi tarafından başarılı öğrencilere hediye edilen bilgisayar dağıtım törenine katıldı.

 

Gaziantep’in Şahinbey İlçe Belediyesi Tarafından okul birincisi, ikincisi ve üçüncülerine dağıtılan bilgisayar dağıtım programına Adalet Bakanı Abdulhamit Gül katıldı. Her şeyin başının eğitim olduğunu vurgulayan Bakan Gül, Gençlerin her şeyin başı ve ilacı olduğunu vurguladı.

 

Bakan Gül genlerin önemine vurgu yaparak, “Yollar, köprüler yapılır bunlar belediyeciliğin görevleridir ama hem hükümet olarak hem belediyelerimiz olarak başarılı çocuklarımız, gençlerimizi daha da başarılı olması için destek vermek, onların yanında başka bir vizyondur, başka bir hukuktur. Bu anlayış biz de var. Bu anlayıştan dolayı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum. Yol, köprü, kavşaklar her şey yapılır ama bir gönül inşa etmek, bir gönülde şehir inşa etmek her şeyin başında gelir. Türkiye’nin geleceği olan, teminatı olan gençlerimize yapılan yatırım her şeyin üstündedir. Yolara altın da döşeseniz, altından yollar da yapsanız bir gencin belgiye, kitaba, hikmetle buluşması daha değerlidir. İşte bunları yapacak olanlar bizleriz” dedi.

bodrum escortyabancı dizi izle