Reklam
Gaziantep Hava Durumu
Gaziantep 14,2°C

Olay Medya

Gaziantep’in Medya Gözü

AK Parti Meclis üyeleri tam listesi...


AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, 542 kişilik meclis üyeliği aday adaylığı değerlendirmelerinin sonuçlandırıldığını söyledi. Uzer, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Fatma Şahin, ilçe başkanları ve belediye başkanlarının görüşlerinin alınarak hazırlanan listenin Gaziantep’e ve AK Parti ailesine hayırlı olmasını söyledi.

AK Parti Meclis üyeleri tam listesi...

Reklam

30 Mart yerel seçimlerinde Gaziantep’te bütün ilçeleri alarak 10-0 seçimi kazanacaklarını belirten İl Başkanı Uzer, “ Belediye başkan adaylarının ardından meclis üyeleri aday listesinde bütün kesimlerinin temsilcilerinin yer alacağı bir çalışma yaptık. Gerek Belediye Başkan adaylarımız gerekse de, belediye meclis üyesi adaylarımız ile birlikte çalışarak Gaziantep’te 30 Mart akşamı bütün ilçeler dahil seçimi 10-0 kazanacağız!” dedi.

 

AK Parti Meclis üyeleri Asil liste:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: Gaziantep  İLÇESİ: Şahinbey


ASIL ÜYE

S.No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

Osman TOPRAK

İslahiye /10.09.1976

Lisans

Avukat

2

Filiz ÜZÜCÜ

G.Antep /01.04.1965

Lisans

Muhasebeci

3

Mehmet Durdu YETKİNŞEKERCİ

G.Antep/17.11.1954

Lise

Sanayici

4

Cuma GÜZEL

Oğuzeli /20.09.1964

Lise

Ticaret

5

NİHAT AYDINGÜLER

Siirt/ 4.6.1968

Lise

Sanayici

6

Mehmet OKYAY

G.Antep/ 05.09.1960

Lisans

İnşaat Mühendisi

7

Selim PETEK

G.Antep / 01.10.1977

Lisans

Mühendis

8

Gülhan DİNÇ

Zonguldak 02.02.1977

Önlisans

Bilgisayar Programcısı

9

Tekin ÇÜRÜKOĞLU

Almanya /01.06.1974

Lisans

Eczacı

10

Harun KARATAŞ

Bitlis /30.07.1970

Lise

İş Adamı

11

İlyas BULDUK

Adana  /11.01.1978

Lisans

Hukukçu/ İş Müfettiş

12

Aydın KARAHAN

G.Antep /01.01.1974

Lise

Serbest

13

Mesut ERCAN

Cizre /01.07.1976

Ortaokul

Dış ticaret

14

Bekir ASLAN

Oğuzeli /21.09.1983

Lise

SERBEST

15

Hayriye ÖZMANTAR

G.Antep /10.09.1962

Lisans

Diğer

16

İbrahim BAL

Kilis /01.02.1974

Lisans

Mali Müşavir

17

ŞıhMehmet ÖZTÜRK

Oğuzeli /01.01.1963

İlkokul

Sanayici

18

Özgür ÖZDAĞLI

G.Antep/ 21.11.1977

Lisans

Sosyolog

19

Latife HAVUCCUOĞLU

G.Antep /01.05.1960

Lise

Emekli

20

Adil TABANIYASTIOĞLU

Almanya /31.10.1973

Lisans

Mali Müşavir

21

KURT ALİ KILÇIK

PAZARCIK/1960

LİSANS

MUHASEBECİ

22

Mehmet DAĞCI

G.Antep /22.07.1951

İlkokul

Tekstil

23

Mehmet İbrahim ÖZALKAN

G.Antep/ 03.03.1975

Lisans

Gıda ve Hazır Yemek

24

HIZIR ARIKÖK

ARABAN/1952

İLKOKUL

TİCARET

25

Müslüm YÜKSEL

Suruç  /22.09.1964

İlkokul

Serbest

26

Abdullah TAŞTEKİN

Gürpınar /25.01.1965

Orta

Serbest

27

Mehmet YAŞAR GÖKTÜRK

Pervari /01.10.1965

Orta

Toptan Kuruyemiş

28

Mehmet AKINCIOĞLU

G.Antep/ 28.03.1977

Lise

Baklava İmalatı

29

İhsan GÜZEL

G.Antep /02.11.1962

Lisans

Makine Mühendisi

30

Kanber KURT

Akçadağ/ 03.04.1954

Lise

Müteahhit

31

Bahyettin BAKIR

Nizip /02.02.1962

İlkokul

Gazeteci

32

İRFAN GÜLEÇ

G.Antep/15.09.1975

ortaokul

Esnaf

33

İjlal DEMİR

G.Antep/ 13.01.1968

Orta

Diğer

34

Ferda BARIŞ

G.Antep /09.11.1984

Lisans

İnşaat Mühendisi

35

Şükran YILMAZ

Nizip/ 22.02.1969

Lise

Eğitmen

36

FETTULAH GENÇ

GAZİANTEP/1960

İLKOKUL

SERBEST

37

Nazire Erturhan

Gaziantep/27.07.1977

lisans

Eczacı

38

Bülent KENDİRCİ

G.Antep / 06.09.1976

Lise

Yönetici/Müdür

39

Cafer Oğuz

Oğuzeli /15.11.1985

Lisans üstü

Öğretmen

40

Mustafa ERYOLDAŞ

Birecik /10.10.1982

Lisansüstü

Eğitici

KONTENJAN

Sıra No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

Birol ÜLĞER

İskenderun /05.10.1959

Lisans

Mühendis/Mimar

2

Raci DÖLEK

G.Antep /10.02.1961

Lisans

Medya

3

Sedat KILINÇ

G.Antep /26.05.1976

Lisans

Mali Müşavir

4

Mehmet OKUTAN

İslahiye  /01.01.1965

Lisans

Avukat

5

Seyhan FESLİ

G.Antep  /25.11.1979

Lisans

Avukat

 

 ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:   GAZİANTEP         İLÇESİ:   ŞEHİTKAMİL


ASIL ÜYE

Sıra No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

MEHMET MURAT

ÖZGÜLER

Gaziantep

23.9.1968

Lisansüstü

İnşaat Mühendisi

2

MUSTAFA

DİNÇOĞLU

Gaziantep

24.3.1984

Lise

İşadamı

3

AYŞE

TEYMUR

Gaziantep

18.5.1970

Lise

Evhanımı

4

EYYUP

ERUSLU

Gaziantep

4.10.1973

Lisans

Sanayici

5

MEHMET ALİ

ÇİFTÇİ

Gaziantep

1.3.1954

Ortaokul

Kuyumcu

6

ÜMMÜ GÜLSÜM

AVCI

Adana

1.2.1955

Lisans

Makine Mühendisi

7

MEHMET ALPARSLAN

GÖKÇEK

Gaziantep

20.11.1962

Lisans

Makine Mühendisi

8

TURGUT İHSAN

TAN

Gaziantep

21.8.1968

Lisans

İnşaat Mühendisi

9

MURAT

ŞAHİN

Gaziantep

28.6.1971

Lisans

Ticaret

10

SEDAT

ARIKAN

Şanlıurfa

1.6.1978

Lisans

Avukat

11

MEMİK

TERLEMEZ

Gaziantep

26.09.1971

Ortaokul

Hafriyat

12

MEHMET

YILMAZ

Gaziantep

1.7.1982

Lisansüstü

Mali Müşavir

13

AYŞE GÜLSEN

ÖZBAKKAL

Gaziantep

3.11.1980

Lisans

Mimar

14

FEYZULLAH

KILIÇ

Gaziantep

3.5.1984

Ortaokul

Lojistik

15

ŞERAFETTİN

HASGÜL

Adıyaman

15.9.1965

Lisans

Özel Sektör

16

MEMET ORHAN

DEMİRHAN

Siirt

6.7.1958

Lisans

Mali Müşavir

17

ELİF

KORKMAZ

Bismil

24.8.1985

Lisansüstü

Avukat

18

MEHMET SELİM

GÖZEN

Arnas

9.5.1972

Lisans

Mali Müşavir

19

HÜLYA

KILIÇ

Gaziantep

1.9.1964

Lisans

Halkla İlişkiler

20

Songül

KÖSEOĞULLARI

Malatya

19.04.1958

Lisans

Emekli

21

HALİL

UĞUR

Oğuzeli

10.3.1971

Lisansüstü

Elektrik Mühendisi

22

MEHMET

KARAKURT

Gaziantep

1.1.1975

Ortaokul

Tekstil

23

ALİ İHSAN

AYDINGÜLER

GAZİANTEP

1976

LİSANS

BİYOLOG

24

ENGİN

ATEŞSÖNMEZ

Tutak

1.1.1974

Lise

Sanayici

25

M.CEVAT

ENSARİ

Siirt

1.1.1973

Lise

Otomotiv

26

ENGİN

SÖKMEN

Gaziantep

6.4.1969

İlkokul

Ticaret

27

MEHMET

YILDIZ

Ş.URFA

01.07.1951

LİSE

TİCARET

28

ALİ KÜRŞAT

BOZBAŞ

Gaziantep

16.11.1978

Lisans

İnşaat Mühendisi

29

MUSTAFA

KAYGUSUZ

BESNİ

02.01.1958

ORTAOKUL

TURİZM

30

MEHMET ALİ

ZAPTİYEOĞLU

Gaziantep

21.12.1962

Lisans

Veteriner

31

HAMDİ

KELEŞ

Oğuzeli

12.01.1980

Lisans

Yönetici

32

HAKKI

KALENDER

Gaziantep

12.03.1985

Lisans

İşadamı

33

MÜSLÜM

YILMAZ

Nizip

06.07.1958

İlkokul

Emekli

34

AYCAN

ZORKİRİŞCİ

Gaziantep

21.07.1986

Lisans

Kimya Mühendisi

35

MEHMET

MİLLİ

Gaziantep

01.10.1971

İlkokul

Marangoz

36

İBRAHİM HALİL

ŞİMŞEK

Nizip

01.01.1957

Ortaokul

Emekli

37

ÖMER

KÖNEZ

Gaziantep

11.11.1955

Ortaokul

Esnaf

38

SUAT

İPAR

Gaziantep

06.06.1948

Lisans

Elektrik Mühendisi

39

MEHMET

HORUZ

Gaziantep

20.03.1960

Ortaokul

Ticaret

40

HACI

TAŞÇI

YAVUZELİ

20.05.1963

LİSE

ÇİFTÇİ

 


KONTENJAN

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 VEYSEL AKBAĞ Gaziantep 20.11.1971 Lisans  
2 MEHMET HAYRİ ÖZKEÇEÇİ Gaziantep 01.02.1958 Lisans İktisatçı
3 ORHAN DURUR Gaziantep 27.04.1982 Lisans Avukat
4 ABDULHALİM ACAR Nusaybin 03.09.1968 Lise Esnaf
5 AHMET EVİZ Kurtalan 02.03.1966 Ortaokul Ticaret

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: Gaziantep  İLÇESİ: İSLAHİYE


ASIL ÜYE

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 VEYSİ TEKİN MUŞ-01.01.1966 LİSANS MÜHENDİS
2 VELİ BULUT KADINHANI-15.03.1968 FIRAT ÜNV. SERBEST VETERİNER
3 ALİ KORKMAZ HASSA/1952 LİSE EMEKLİ
4 İBRAHİM HALİL DOĞAN ŞANLIURFA-17.06.1976 LİSE ESNAF
5 OSMAN ERCAN İSLAHİYE-01.02.1976 ORTAOKUL ESNAF
6 SELAHATTİN AKÇAN KİLİS 10.10.1963 LİSE TİCARET
7 FETİYE ERDOĞAN İSLAHİYE-01.09.1963 ÖN LİSANS EMEKLİ
8 AHMET ERSOY İSLAHİYE-31.10.1979 LİSE ESNAF
9 AHMET TEKÇE İSLAHİYE-04.09.1968 ÖN LİSANS İŞ ADAMI
10 MEHMET TIRAŞ İSLAHİYE-26.10.1966 OTAOKUL ESNAF
11 FATİH MEHMET ŞAHİN İSLAHİYE-20.06.1974 LİSE İŞÇİ
12 OSMAN YILMAZ İSLAHİYE-22.09.1968 LİSE İŞ ADAMI
13 YUSUF ÇİFTÇİ İSLAHİYE-05.06.1963 OTAOKUL EMEKLİ
14 SEYFETTİN SARI İSLAHİYE/01.07.1967 LİSE SERBEST
15 ZELİHA TUBA CAN İSLAHİYE-06.06.1978 ORTAOKUL EV HANIMI
16 HANİFİ KANKILIÇ İSLAHİYE-01.06.1976 LİSE ÇİFTÇİ
17 MEHMET VERİRALMAZ İSLAHİYE-01.01.1966 LİSE GAZİ
18 İSMAİL KOCA BURUNSUZLAR-01.06.1968 ORTAOKUL ÇİFTÇİ
19 UĞUR ALTIPARMAK İSLAHİYE-08.03.1973 LİSE İŞADAMI
20 YUSUF BÜLBÜL İSLAHİYE-04.01.1970 LİSE İNŞAATÇI
21 MUSTAFA DOĞAN İSLAHİYE-01.10.1979 LİSE ESNAF
22 ŞIHO KANOĞLU KÜRDÜKANLI-01.06.1954 ORTAOKUL ÇİFTÇİ

KONTENJAN

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 MEHMET ENVER ÖZER HALTANLI-10.04.1956 ANADOLU ÜNV. ÇİFTÇİ
2 ALİ YİĞİT KERKÜT-25.04.1961 MESLEK LİSESİ EMEKLİ
3 HAYDAR ŞAHİN İSLAHİYE 04.02.1957 LİSANS ÜSTÜ EMEKLİ

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: Gaziantep  İLÇESİ: KARKAMIŞ


ASIL ÜYE

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 AHMET İNAL NİZİP/01.01.1950 ORTAOKUL ÇİFTÇİ
2 HACI AYVAZ ÇİÇEK NİZİP/20.02.1968 ORTAOKUL ÇİFTÇİ
3 MEHMET EMİN KARAÇALI DİREKLİ/10.06.1962 İLKOKUL ESNAF
4 CAHİT GÖREN NİZİP/14.04.1984 LİSE ESNAF
5 ALİ İHSAN TİRYAKİ NİZİP/08.05.1979 LİSE TİCARET
6 CUMA DEMİR NİZİP/01.01.1947 İLKOKUL EMEKLİ
7 HASAN YILMAZ NİZİP/10.02.1954 ORTAOKUL ÇİFTÇİ
8 ADEM AĞGÜN NİZİP/02.03.1982 LİSANS AVUKAT
9 CUMA BİRELLİ NİZİP/05.03.1967 ORTAOKUL ÇİFTÇİ
10 SADİN YILDIRIM NİZİP/01.06.1956 ORTAOKUL ÇİFTÇİ

KONTENJAN

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 BEKİR AKSOY NİZİP/01.01.1962 ORTAOKUL ÇİFTÇİ

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: Gaziantep  İLÇESİ: NİZİP


ASIL ÜYE

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 GALİP İNAL NİZİP –20,09, 1967 ORTAOKUL SERBEST TİCARET
2 SALİH UYGUR NİZİP – 01,09,1968 LİSANS HUKUKÇU
3 LATİF KARADAĞ AŞAĞIGÖKLÜ –15,09,1971 LİSANS MÜHENDİS
4 MUSTAFA DOKTOROĞLU NİZİP – 03,01,1962 ORTA SANAYİCİ
5 ÖMER KILIÇPARLAR NİZİP –04,08, 1968 LİSE NAKLİYECİ
6 HATİCE AKSU NİZİP –21,07, 1979 İLKOKUL EV HANIMI
7 HALİL BOZKURT NİZİP – 01,01,1953 LİSE ÇİFTÇİ
8 ABDULLAH ATAY ZİVANLI –04,06,1948 İLKOKUL TİCARET
9 MEHMET GÜLER NİZİP –15,02, 1952 LİSANS MUHASEBECİ
10 SOLMAZ ALPDOĞAN NİZİP –01,05, 1977 ORTAOKUL EV HANIMI
11 MAHMUT ŞAHİN NİZİP – 17,01,1953 ORTAOKUL GIDA SANAYİ
12 HÜSEYİN ÖZKAYA NİZİP – 01,031946 İLKOKUL SANAYİCİ
13 AHMET YAKAR NİZİP –01,01, 1964 ORTAOKUL PETROLCU
14 EYÜP ÖĞÜT NİZİP – 01,06,1968 LİSANS İŞLETMECİ
15 MAHMUT ÖZKIR NİZİP –01,03 1948 LİSANS EMEKLİ
16 ÖMER ÖZCAN NİZİP –10,10,1965 İLKOKUL ÇİFTÇİ
17 MUKDAT KALKAN NİZİP – 01,01,1956 İLKOKUL ÇİFTÇİ
18 DOĞAN SERCAN NİZİP –01,01, 1949 ORTAOKUL EMEKLİ
19 BİLAL DENİZ NİZİP –05,02,1965 İLKOKUL ESNAF
20 ABDURRAHMAN AÇIKGÖZ NİZİP –10,03,1965 İLKOKUL ÇİFTÇİ
21 TUBA ÇAKIR NİZİP –26,08 1980 ÖNLİSANS İŞÇİ
22 SÜLEYMAN GÖREN NİZİP – 01,01,1957 İLKOKUL ESNAF
23 ZEKERİYA ÖZASLAN NİZİP –01,01, 1955 İLKOKUL ESNAF
24 MÜSLÜM AVCI NİZİP – 02,02,1958 İLKOKUL EMEKLİ
25 BAYRAM TAŞDEMİR NİZİP – 10,02,1963 ORTAOKUL ESNAF
26 EKREM ÇELİK NİZİP –24,01 1981 LİSE ESNAF
27 FADİLE AVCI İSKENDURUN –02,06,1982 ÖNLİSANS EV HANIMI
28 ABDULKADİR KAYA NİZİP – 25,12,1963 ORTAOKUL ESNAF

KONTENJAN

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 AHMET KILIÇ NİZİP – 10,031964 LİSE GIDA SANAYİ
2 ALİ SAFET KANPOLAT NİZİP –01,05, 1956 İLKOKUL SERBEST
3 SITKI YÜCEDAĞ NİZİP – 01,011953 ORTAOKUL SERBEST

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: Gaziantep  İLÇESİ: NURDAĞI


ASIL ÜYE

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 MUSTAFA GÖKKAYA BAŞPINAR-15.05.1963 ORTAOKUL SANAYİCİ
2 HALİL KÖSEOĞLU OĞUZELİ-01.05.1960 ORTAOKUL ESNAF
3 HASAN AKTAŞ İSLAHİYE-29.07.1949 LİSE EMEKLİ
4 MEHMET BAHAR TÜRKOĞLU-05.05.1963 İLKOKUL SERBEST MESLEK
5 MUSTAFA DAĞLI GAZİANTEP-25.06.1977 LİSE SERBEST MESLEK
6 REMZİ DEMİRCİ TÜRKOĞLU-20.07.1960 İLKOKUL ÇİFTÇİ
7 YUSUF GİLGİL İSLAHİYE/12.07.1965 İLKOKUL ÇİFTÇİ
8 EKREM ŞENTÜRK İSLAHİYE-01.09.1967 LİSE EMEKLİ
9 ALİ KISA DÜNEK-20.01.1952 ORTAOKUL ÇİFTÇİ
10 MEHMET ÖREN OLUCAK-01.01.1961 LİSE EMEKLİ
11 HASAN ÇAKMAK  İSLAHİYE-02.01.1971 ORTAOKUL SERBEST MESLEK
12 MEHMET KAHRAMAN İSLAHİYE-16.08.1956 İLKOKUL  ÇİFTÇİ
13 Mehmet TEKAĞAÇ PAZARCIK/12.10.1958 İLKOKUL EMEKLİ

KONTENJAN

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum yeri – Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 ZÜBEYT TOPRAK KEMAZANLI-05-05-1954 LİSE ÇİFTCİ
2 KAMİL BALİ İSLAHİYE-10.10.1962 LİSE EMEKLİ
3 HALİT SÖNMEZ İSLAHİYE-01-091968 LİSE EMEKLİ
4 NECMETTİN GİLGİL İSLAHİYE 16/05/1980 ORTAOKUL SERBEST
5 MEHMET DEMİR İSLAHİYE 01/01/160 İLKOKUL SERBEST
6 OSMAN YILDIRIM İSLAHİYE 01/02/1959 ÖNLİSANS TİCARET
7 DOĞAN FETTAFOĞLU İSLAHİYE 01/01/1956 LİSE İŞÇİ
8 İLYAS BAHA K.MAAŞ 06/02/1956 İLKOKUL EMEKLİ
9 TUĞRAN CANDEMİR İSLAHİYE 09/07/1963 İLKOKUL SERBEST
10 BİLAL DARI İSLAHİYE 01/08/1966 İLKOKUL SERBEST
11 REMZİ KAVAK İSLAHİYE 01/01/1952 ORTAOKUL EMEKLİ
12 SALMAN TORBAŞ İSLAHİYE 15/05/1977 LİSE SERBEST
13 HAMZA ÇETİN İSLAHİYE 01/12/1980 LİSE SERBEST
14 ALİ YILDIZ İSLAHİYE 24-071966 İLKOKUL SERBEST
15 REMZİ ÖSÜN KEMAZANLI-03.04.1945 ORTAOKUL SERBEST MESLEK

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: Gaziantep  İLÇESİ: YAVUZELİ


ASIL ÜYE

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 ÖMER ÇELİK YAVUZELİ/01.01.1980 İLKOKUL ÇİFTÇİ
2 MEHMET ALİ POLAT YAVUZELİ-01.02.1959 İLKOKUL ÇİFTÇİ
3 GARİP DÖNMEZ SARILAR-01.02.1953 İLKOKUL ÇİFTÇİ
4 AYVAZ ÇİFTÇİ YAVUZELİ-01.01.1977 İLKOKUL ÇİFTÇİ
5 VAKKAS GENÇ CİNGİFE-01.05.1949 İLKOKUL EMEKLİ
6 BAYRAM KILINÇ YAVUZELİ-10.08.1976 İLKOKUL ÇİFTÇİ-GAZİ
7 SEYDİ VAKKAS DALKILIÇ YAVUZELİ-01.01.1974 LİSE İŞLETMECİ
8 CENGİZ ALTUNBAŞ YAVUZELİ-01.01.1972 İLKOKUL ÇİFTÇİ
9 ABDULLAH TAŞCI YAVUZELİ-01.01.1960 İLKOKUL ÇİFTÇİ
10 İSMAİL KAYA YAVUZELİ-01.01.1970 İLKOKUL ÇİFTÇİ
11 İHSAN MELİK KORKMAZ YAVUZELİ-20.02.1968 İLKOKUL ÇİFTÇİ
12 İBRAHİM ŞİMŞEK MİLELİS-01.01.1955 İLKOKUL ÇİFTÇİ
13 SÜLEYMAN POLAT YAVUZELİ-01.01.1978 İLKOKUL KUYUMCU

KONTENJAN

Sıra No Adı ve Soyadı Doğum Yeri - Tarihi Öğrenim Durumu Mesleği
1 NURETTİN ZİREK PAZARAK-25.11.1960 ORTAOKUL ÇİFTÇİ
2 İMAM YAVUZ ALTUNBAŞ YAVUZELİ-02.03.1977
pvp serverler Firma Rehberi