SON DAKİKA

48 ayrı “Otodan Hırsızlık” Olayının Faili Yapılan Operasyonla Yakalandı

Bu haber 13 Haziran 2018 - 15:42 'de eklendi ve 376 views kez görüntülendi.

İlimiz genelinde meydana gelen otodan hırsızlık olaylarına ilişkin yapılan olay yeri ve teknik çalışmalar neticesinde olayın şüphelisinin M.K isimli şahıs olduğu tespit edilerek şahıs 12 Haziran 2018 günü yapılan operasyonla yakalandı.

Yapılan araştırma ve incelemelerde şüpheli M.K ‘nın  48 ayrı “Otodan Hırsızlık” olayının faili olduğu tespit edildi. Ayrıca şüpheli şahısın 10 Haziran 2018 günü İlimiz 15 Temmuz Mahallesi bir alışveriş mağazası yakınında meydana gelen otodan hırsızlık olayını birlikte gerçekleştirdiği diğer şüpheli şahıs  C.B ise yine ayrı operasyonla 12 Haziran 2018 günü yakalanarak göz altına alındı. Şüpheli şahısların yapılan ev aramalarında, olaylarda çalmış oldukları 3 adet altın bilezik bulunarak ve müştekisine teslim edildi. Şüpheli M.K’ nın yapılan üst aramasında elde edilen bin 500 TL para ile hırsızlık olaylarında oto camlarını kırdığı cam kırma aparatına da  el konuldu.

Şüpheli şahıslar M.K ile C.B haklarında yapılan yasal işlemler sonrası bugün adli makamlara sevk edildiler.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü olarak halkımızın daha güvenli, huzurlu, rahat içerisinde yaşamasını temin etmek ve mala karşı işlenin suçların aydınlatılmasına yönelik özverili ve aralıksız olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız devam etmektedir.

bodrum escortyabancı dizi izle